UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorstw

We wtorek 26 lutego o godz. 11 w Kamieniczkach Elbląskich przy ul. św. Ducha odbędzie się międzynarodowa konferencja zamykająca realizację projektu „Wsparcie MŚP działających w sferze innowacji i transferu technologii regionu sąsiedztwa”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Sąsiedztwa Litwa, Polska i obwód kaliningradzki Federacji Rosyjskiej.

Głównym celem projektu, opartego na partnerstwie Gminy Miasta Elbląg, Centrum Innowacji i Technologii w Kaliningradzie oraz Gdyńskiego Centrum Innowacji, było przede wszystkim wsparcie rozwoju gospodarczego i zwiększenie konkurencyjności regionu transgranicznego, a także stworzenie instytucjonalnego otoczenia wspierającego sektor MŚP w działaniach proinnowacyjnych. W konferencji będą uczestniczyli partnerzy projektu, reprezentanci centrów technologii i innowacji, przedstawiciele władz samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz przedsiębiorcy polscy i rosyjscy.
     Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rezultatami działań przeprowadzonych w ramach projektu, tj. zorganizowanych wizyt studyjnych, szkoleń oraz z opracowaną dokumentacją techniczną budynku logistycznego powstającego Elbląskiego Parku Technologicznego.
     Zaplanowane wystąpienia prelegentów będą związane z zagadnieniami innowacyjności rozwijanej w sektorze MŚP, a także potencjału i szans rozwoju struktur klastrowych w polskiej gospodarce.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama