UWAGA!

O wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorstw

We wtorek 26 lutego o godz. 11 w Kamieniczkach Elbląskich przy ul. św. Ducha odbędzie się międzynarodowa konferencja zamykająca realizację projektu „Wsparcie MŚP działających w sferze innowacji i transferu technologii regionu sąsiedztwa”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Sąsiedztwa Litwa, Polska i obwód kaliningradzki Federacji Rosyjskiej.

Głównym celem projektu, opartego na partnerstwie Gminy Miasta Elbląg, Centrum Innowacji i Technologii w Kaliningradzie oraz Gdyńskiego Centrum Innowacji, było przede wszystkim wsparcie rozwoju gospodarczego i zwiększenie konkurencyjności regionu transgranicznego, a także stworzenie instytucjonalnego otoczenia wspierającego sektor MŚP w działaniach proinnowacyjnych. W konferencji będą uczestniczyli partnerzy projektu, reprezentanci centrów technologii i innowacji, przedstawiciele władz samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz przedsiębiorcy polscy i rosyjscy.
     Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rezultatami działań przeprowadzonych w ramach projektu, tj. zorganizowanych wizyt studyjnych, szkoleń oraz z opracowaną dokumentacją techniczną budynku logistycznego powstającego Elbląskiego Parku Technologicznego.
     Zaplanowane wystąpienia prelegentów będą związane z zagadnieniami innowacyjności rozwijanej w sektorze MŚP, a także potencjału i szans rozwoju struktur klastrowych w polskiej gospodarce.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama