UWAGA!

Oddział Deutsche Bank PBC już w Elblągu!

2008-06-30
Aktualizowany 2008-07-01 00:00
Oddział Deutsche Bank PBC już w Elblągu!

Deutsche Bank PBC S.A. będący częścią Grupy Deutsche Bank, jednej z największych, globalnych instytucji finansowych, uruchomił swój oddział przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu. To pierwsza placówka banku w mieście, a zarazem druga, obok Olsztyna, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

– Nasze miasto rozwija się bardzo dynamicznie. Wraz z tym rozwojem rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi bankowe. Dotyczy to zarówno bieżącej obsługi finansowej, możliwości korzystnego lokowania wolnych środków w ramach bezpiecznych produktów depozytowych, różnego rodzaju zyskownych rozwiązań inwestycyjnych, czy też kredytowania nieruchomości bądź potrzeb konsumpcyjnych. W przypadku firm, zorientowanych na wzrost konkurencyjności na rynku, liczy się obecnie przede wszystkim wysoki poziom doradztwa i takie rozwiązania, które pomogą im zwiększyć efektywność, wpłynąć na zyskowność przedsiębiorstwa czy po prostu ułatwić jego prowadzenie. Teraz z kompleksowej oferty Deutsche Bank PBC w tym zakresie mogą już korzystać zarówno mieszkańcy Elbląga i okolic, jak i działający na tym terenie przedsiębiorcy – mówi Radosław Michałowski, Dyrektor Oddziału Deutsche Bank PBC w Elblągu.
     Szczególny nacisk Deutsche Bank PBC kładzie na profesjonalne doradztwo w zakresie inwestycji. Jest jednym z liderów w tworzeniu oferty produktów strukturyzowanych zapewniających pełną lub częściową ochronę kapitału. Jako jeden z nielicznych na polskim rynku stosuje otwartą architekturę w zakresie funduszy inwestycyjnych oferując ponad 220 lokalnych i zagranicznych produktów, w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne – Black Rock, Franklin Templeton Investment Funds oraz Superfund.
     Oddział jest czynny w godzinach 9 – 17, tel. (055) 230-69-50, fax. 230-69-60.
     Szczegółowe informacje na stronie: www.db-pbc.pl.
     
     
---- Tekst sponsorowany ----
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej