UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odnowiony będzie „Jar”

 
Elbląg, Odnowiony będzie „Jar”

666 tys. zł otrzyma z Regionalnego Programu Operacyjnego Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nad Jarem” na realizację projektu o bardzo długiej nazwie, ale chodzi o budowę placu zabaw i remont Osiedlowego Zespołu Społeczno-Kulturalnego „Jar”.

Projekt nazywa się: „Wzmocnienie funkcji społecznych SM „Nad Jarem” poprzez udział członków spółdzielni i ich rodzin w zajęciach prowadzonych w zmodernizowanych i doposażonych pomieszczeniach Osiedlowego Zespołu Społeczno-Kulturalnego „Jar” oraz na terenie przyległym”.
       Projekt obejmuje m.in. budowę placu zabaw wraz z monitoringiem, modernizację Osiedlowego Zespołu Społeczno-Kulturalnego „Jar” (remont sali tanecznej, plastycznej, wymianę drzwi wewnętrznych, remont toalet oraz zakup wyposażenia). Wartość inwestycji to 666,4 tys. zł, z czego 544,9 tys. zł pochodzić będzie z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury na lata 2007-2013.
       Umowę o dofinansowaniu projektu ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Nad Jarem” podpisał dziś Witold Wróblewski, członek Zarządu Województwa.
      
      
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego, członka Zarządu Województwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama