UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odszkodowania dla rolników

Do poniedziałku 29 sierpnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy dla poszkodowanych rolników, którzy ponieśli straty w następstwie zdarzeń losowych jakie miały miejsce w 2010 i w 2011 roku (np. przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, susza, powódź, deszcz nawalny, huragan, grad, obsunięcie się ziemi i inne niewymienione).

Pomoc będzie mogła być przyznana jeżeli wysokość szkód oszacowanych przez komisję powołaną przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego osiągnęła stopień zniszczeń określony w przepisach rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 13 września 2010r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej (Dz. U. nr 169, poz. 1141, z późn. zm)
       W celu dokonania rozpoznania i zgłoszenia potrzeby oszacowania strat zainteresowani rolnicy z terenu miasta Elbląga proszeni są o zgłaszanie się do Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego ul. Junaków 3 w Elblągu.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Prosze poprawic adres ODR-u-teraz znajduje sie przy al. Grunwaldzkiej 2-nad ARiMR
  • Odszkodowanie wg encyklopedii - świadczenie jakie należy się poszkodowanemu za wyrządzenie szkody od osoby, która tę szkodę wyrządziła lub ponosi za nią odpowiedzialność. Jaką odpowiedzialność ponosi państwo polskie za szkody pogodowe czy inne naturalne? To jest raczej kara boska a odszkodowania powinien placić następca P. Boga Kościół. Ciekawe jakie odszkodowania dostaną wszyscy właśćiciele pensjonatów i punktów gastronomicznych nad morzem którym pogoda zabrała w tym roku ponad połowę dochodów. Ale to Polska wlaśnie, kraj wyzysku pracujących przez pasożytów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mechanizator rolnictwa(2011-08-25)
Reklama