UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oferta dla najmniejszych

Fundusz Mikro przygotował specjalną ofertę pożyczkową dla najmniejszych przedsiębiorstw pod nazwą "Szansa dla mikroprzedsiębiorców".

Oferta Funduszu Mikro przeznaczona jest dla właścicieli najmniejszych firm działających w Elblągu, Olsztynie i okolicach. O pożyczkę mogą się starać zwłaszcza właściciele maleńkich firm, jak np. szewcy, straganiarze, dzierżawcy kiosków ruchu. Fundusz przygotował 100 pożyczek na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą na preferencyjnych warunkach. Wysokość pożyczki wynosi 4 tys. złotych i jest udzielana na 12 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki wynos tyle, co oprocentowanie lokat bankowych, czyli 12 procent. Fundusz nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach, opłatach składek na ZUS i niezaleganiu z podatkiem. Jedyną formalnością jest wypełnienie przez pożyczkobiorcę oświadczenia o wysokości i źródle dochodu. Zabezpieczeniem dla firmy jest poręczenie dwóch osób. Najlepszym rozwiązaniem jest wzajemne poręczenie trzech pożyczkobiorców.
     - Nasza działalność polega na zaufaniu i partnerstwie - mówi dyrektor Funduszu Mikro Agata Szostek. - Oświadczenie pożyczkobiorcy w zupełności nam wystarczy.
     Najnowsza oferta Funduszu Mikro ma na celu stworzenie najmniejszym firmom możliwości praktycznego sprawdzenia skuteczności pożyczki jako sposobu finansowania rozwoju firmy.
     - Nasza oferta ma na celu przede wszystkim spowodowanie przełamania barier psychologicznych przed zaciąganiem pożyczek i korzystaniem z tego typu sposobów finansowania działalności - mówi Agata Szostek.
     W czasie spłaty pożyczki nie ma jednak możliwości regocjonowania warunków spłat. Jeśli pożyczkobiorca popada w trudności finansowe i nie jest w stanie płacić rat, musi liczyć tylko i wyłącznie na wsparcie pożyczkobiorców.
     Po terminowym spłaceniu całej pożyczki klient może ubiegać się o kolejną i już znacznie wyższą.
     Fundusz Mikro jest instytucją utworzoną w 1994 roku do realizacji programu wspierania rozwoju mikroprzedsiębiorczości w Polsce. W Elblągu istnieje od 1997 roku. Fundusz oferuje właścicielom małych firm, którzy nie spełniają warunków stawianych kredytobiorcom przez banki, stałą współpracę finansową opartą na zasadzie partnerstwa i zaufania, na prostych warunkach i przy formalnościach ograniczonych do minimum. W regionie Olsztyna i Elbląga Fundusz Mikro udzielił już ponad 2 tysiące pożyczek dla 1160 pożyczkobiorców. Średnia kwota pożyczanych pieniędzy wynosi ponad 7 tys. złotych. Największą grupę klientów stanowią drobni handlowcy.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • IG: Po raz kolejny robisz mnie w jajo! Adres, telefon, kontakt do tego funduszu !!! Czy te kredyty tylko dla Twoich znajomych? Lub to bajka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Drzazga(2001-05-28)
Reklama