UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Order dla Radulskiego

Jakub Radulski, prezes spółki Alstom Power w Elblągu został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenia dokonał Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

To wysokie odznaczenie państwowe zostało przyznane w uznaniu całokształtu dotychczasowego dorobku Jakuba Radulskiego, zwłaszcza aktywnego uczestnictwa w procesach przemian gospodarczych w kraju. Jakub Radulski jest członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń, m.in. Elbląskiej Fundacji Akademickiej, Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetyki, Klubu Dyrektorów przy Prezydencie Miasta Elbląga, Rady Gospodarczej przy Wojewodzie Warmińsko-Mazurskim, Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu, Fundacji Klubu 500 oraz Gdańskiego Klubu Biznesu.
     Jakub Radulski jest inżynierem, absolwentem Politechniki Gdańskie. Pracował w Zakładach Mechanicznych Zamech na stanowisku szefa produkcji przekładni zębatych, szefa remontów w Elektrowni Baiji w Iraku i głównego konstruktora. W spólce ABB Zamech zajmował stanowisko dyrektora ds.. eksportu, dyrektora Segmentu Energetycznego a następnie prezesa zarządu i dyrektora generalnego spółki. Po fuzji segmentów energetycznych koncernów ABB i Alstom, objął stanowisko prezesa ABB Alstom Power w Polsce i prezesa zarządu ABB Alstom Power w Elblągu. W wyniku nabycia wszystkich udziałów ABB w grupie ABB Alstom Power w czerwcu 2000 r. został mianowany prezesem Alstom w Polsce, obejmując w lipcu 2000 r. stanowisko prezesa zarządu Alstom Power w Elblągu.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama