UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatni konkurs na dotacje dla przedsiębiorców - marzec 2010

2010-02-28
Aktualizowany 2010-03-01 16:30

Powiatowy Punkt Kontaktowy Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Elblągu zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zamierzających składać wnioski o dotacje, na nieodpłatne spotkania informacyjno-doradcze, które odbędą się w dniach 4-5 marca o godz. 10.00 w siedzibie przy ul. Bema 54.

Zgodnie z harmonogramem, 10 marca będzie ogłoszony ostatni konkurs dla przedsiębiorców na dofinansowanie projektów inwestycyjnych, w ramach Poddziałania 1.1.9 „Inne inwestycje w przedsiębiorstwa”.
      
       Podczas spotkania przedstawione zostaną najnowsze informacje nt. zasad ubiegania się o dotacje unijne z:
       - Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Poddziałanie 1.1.9 „Inne inwestycje w przedsiębiorstwa” (najnowsze zmiany w regulaminach, dobry biznesplan, załączniki do wniosku)
       - możliwości finansowania nowych inwestycji z Regionalnego Funduszu Pożyczkowego (pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz osób zamierzających założyć działalność gospodarczą; na max. 7 lat, do 300 tys. zł)
      
       Spotkania odbędą się w dniach 4-5 marca w siedzibie Powiatowego Punktu Kontaktowego sieci RSWI w Elblągu, przy ul. Bema 54 (pomieszczenie Z4 – budynek Centrum Pracy i Pomocy). Początek o godz. 10.00. Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkań można otrzymać bezpośrednio w Punkcie RSWI, lub pobrać drogą elektroniczną ze strony www.rswi-olsztyn.pl.
      
       Szczegółowych informacji dotyczących spotkań udzielają konsultanci PPK RSWI w Elblągu pod numerem telefonu 055 235-95-63, a także drogą elektroniczną: elblag_m@rswi-olsztyn.pl i elblag_p@rswi-olsztyn.pl.
      
      

 


      

--------------------------- Reklama ----------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl