UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oświadczenie Zarządu EPEC sp. z o.o. w sprawie ostatnich publikacji w mediach internetowych

2015-08-25
09:21
 
Oświadczenie Zarządu EPEC sp. z o.o. w sprawie ostatnich publikacji w mediach internetowych

 W ostatnich miesiącach w mediach internetowych miały miejsce publikacje, felietony Panów Ryszarda Klima i Stefana Rembelskiego. Pada w nich szereg oskarżeń i zarzutów w stosunku do zarządu spółki. W związku z tym chciałbym oświadczyć co następuje.

Wszystkie oskarżenia, pomówienia oraz poddawane w wątpliwość okoliczności nie są oparte na jakichkolwiek faktach i prawdzie. Wszystkie twierdzenia mają źródło w bliżej nie określonych donosach. Ani razu żaden z piszących publikacje, felietony nie zadał sobie trudu, by spróbować w jakikolwiek sposób zweryfikować te kłamliwe tezy.
      
       Twierdzenia te szkodzą wizerunkowi spółki, w związku z tym jestem zmuszony do podjęcia stosownych działań, także o charakterze prawnym.
      
       Nie pozwolę na bezkarną działalność tego typu. Gdyby piszący mieli przekonanie co do prawdziwości tych tez zapewne zgłosiliby do organów ścigania stosowne zawiadomienia, by poddać je weryfikacji prawnej. Nie zrobili tego bowiem wiedzą, że są to bezpodstawne oskarżenia bez uzasadnienia w faktach.
      
      
Z poważaniem
       Łukasz Piśkiewicz
       Prezes Zarządu EPEC sp. z o.o.
      
      
      
-------- Publikacja płatna -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl