UWAGA!

Pieluszki na kredyt

Invest Bank ma w swojej ofercie ciekawą propozycję dla rodziców, zarówno tych, którzy zostaną nimi za kilka dni, jak i tych, którzy już cieszą się z potomstwa. Jest to kredyt "Smyk" z przeznaczeniem na wyprawkę dla noworodka.

Kredyt na wyprawkę dla noworodka może otrzymać każda kobieta, która spodziewa się dziecka i ma założone konto osobiste w Invest Banku lub mężczyzna posiadający Invest-Konto, a którego żona spodziewa się dziecka. O kredyt przyszła mama może się starać od 8 miesiąca ciąży do 6 miesiąca życia dziecka. Minimalna kwota kredytu musi wynosić 500 zł, maksymalna - 2,5 tys. zł. Kredytobiorca musi spełniać tylko jeden warunek - kwota kredytu nie może być wyższa od dwukrotności średnich miesięcznych wpływów na rachunek. Kredyt na wyprawkę dla noworodka może być udzielony na 6 lub 12 miesięcy. Osoby, które mają konto osobiste w Invest Banku od co najmniej 6 miesięcy, nie potrzebują poręczyciela.
     Aby ubiegać się o kredyt należy przedłożyć w banku zaświadczenie o dochodach netto z ostatnich 3 miesięcy oraz zaświadczenie lekarskie, potwierdzające, że wnioskodawczyni lub małżonka wnioskodawcy jest w ciąży. W przypadku, gdy dziecko już się urodziło, należy przedłożyć akt urodzenia dziecka. Potrzebne jest także zaświadczenie o dochodach poręczyciela w przypadku osób, które dopiero zakładają rachunek lub posiadają go krócej niż 6 miesięcy.
     Oprocentowanie kredytu stałe:
     - do 3 miesięcy - 18,5 proc.
     - do 6 miesięcy - 20,5 proc.
     - do 1 roku - 21,5 proc.
     - powyżej 1 roku - 23,0 proc.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Oferta jak przystsalo na Invest Bank jest smieszna, po prostu Invest Bank po raz kolejny udowodnil ze nie jest bankiem oferujacym korzystne uslugi. Oprocentowanie w/w kredytu niczym sie nie rozni od zwyklego kredytu konsumpcyjnego w innych bankach, co wiecej jest nawet wieksze niz oprocentownie zwyklego kredytu...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kravitz(2001-05-04)
Reklama