[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze na termomodernizację

Elbląg, Gimnazjum nr 5 przy ul. Agrykola 6
Gimnazjum nr 5 przy ul. Agrykola 6 (fot. AD).

Sześć elbląskich szkół zyska nowy wygląd. Urząd Miejski otrzyma dofinansowanie na realizację projektu pn. „Termomodernizacja oświatowych obiektów użyteczności publicznej w Elblągu”.

Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji sześciu obiektów oświatowych: Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej 173, Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Daszyńskiego 1, Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług przy ul. Obrońców Pokoju 44, Gimnazjum nr 5 przy ul. Agrykola 6, Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1 i Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Modlińskiej 39. Szacunkowy koszt realizacji projektu wynosi 11,5 mln zł – 5 mln zł pochodzić będzie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, o kolejne 30 proc. dofinansowania samorząd będzie zabiegał w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska. Realizacja projektu przewidziana jest na lata 2010-2011.
       W latach 2001-2008 Elbląg przeprowadził termomodernizację 30 obiektów użyteczności publicznej: ośmiu szkół podstawowych, dwóch liceów ogólnokształcących, technikum, gimnazjum, specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego, przedszkola oraz sześciu przychodni zdrowia, siedmiu budynków mieszkalnych, dwóch budynków użytkowych i krytej pływalni.
       W 2009 r., korzystając ze wsparcia finansowego Państw Darczyńców w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego, wykonana została termomodernizacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz Bursy Szkolnej nr 3.
      
      
Joanna Urbaniak, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama