UWAGA!

Pierwsza długoterminowa

Zakłady serwisu Alstom Power w Elblągu podpisały pierwszą długoterminową umowę serwisową z Elektorciepłowanią Gorzów SA w Gorzowie Wielkopolskim.

Pierwszy w historii kontrakt obejmuje serwis pogwarancyjny turbiny gazoowej GT8C i został podpisany na osiem lat. W jego ramach zakład Serwisu Alstom Power zobowiązany jest do generalnego wykonawstwa przeglądów i remontów planowanych i nieplanowanych (awaryjnych), doradztwa technicznego, jak również dostawy części zamiennych. Serwisem objęte są: turbina gazowa z urządzeniami pomocniczymi, generator z układami wzbudzenia oraz układ sterowania blokiem. Wartość kontraktu opiewa na ok. 14 mln złotych. Do pierwszego remontu turbiny dostarczy również części zmienne o wartości ok. 6,5 mln. złotych.
     Turbina gazowa GT8C została wyprodukowana i zamontowana w elektrociepłowni przez elbląską spółkę. 17 czerwca 1996 roku został podpisany kontrakt na dostawę i budowę pierwszego w Polsce zespołu gazowo-parowego z turbiną gazową GT8C o mocy 50 MW, a 22 marca 1999 roku nastąpiło oficjalne przekazanie do ekspolatacji tego bloku.
     
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo...gdyby ktos nie wiedzial Elektrocieplownia Gorzow SA znajduje sie w Gorzowie. :-) tyle dowiadujemy sie leadu tego tekstu, bo tytul "Pierwsza dlugo terminowa" nic w ogole nie mowi. Gratulacje dla dziennikarzy!
  • To ciekawe, bo ja jeszcze dowiedziałem się z tego samego leadu, że Alstom podpisał umowe z EC Gorzów. Może używasz starej przeglądarki i nie wyświetla Ci wszystkiego. Polecam wersje IE 5.5. Nigdy nie spotkałeś sie z frimą PPHU Kozia Wólka z siedzibą w Ostrołęce ? Bo ja b. czesto :-)
  • Tob, musisz się chłopaku jeszcze wiele nauczyć. Na razie - jak sam widzisz - masz problemy nawet z przepisaniem tytułu. Skąd więc takie zadęcie?
Reklama