UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PIT internetem

Elbląg, PIT internetem
Fot. AD.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką przesłania rozliczenia rocznego za 2009 r. drogą elektroniczną na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono dziś (16 marca) o godz. 15.30 w siedzibie Urzędu w sali licytacyjnej, pok. 014 (piwnica).

Tematem spotkania będzie wypełnianie oraz składanie zeznań rocznych w formie elektronicznej. Na spotkaniu zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia: składanie zeznań bez podpisu kwalifikowanego, składanie zeznań z podpisem kwalifikowanym, jak uniknąć błędów przy wypełnianiu i wysyłaniu zeznania drogą elektroniczną.
       Spotkanie jest bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
      
       Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia i przesłać PIT przez Internet?
      
Przesłanie zeznania podatkowego przez internet ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to prosta metoda (szczególnie dla osób rozliczających się indywidualnie), można to zrobić szybko, nie wychodząc z domu. Strona www.e-deklaracje.gov.pl działa 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Wystarczy wypełnić zeznanie i podać sześć cech identyfikujących osobę: imię, nazwisko, data urodzenia, NIP, PESEL i kwotę przychodu z zeznania rocznego za poprzedni rok. Jedynie małżonkowie chcący rozliczyć się wspólnie muszą złożyć upoważnienie papierowe na druku UPL-1.
       Mówiąc o zaletach, należy wspomnieć jeszcze o jednej bardzo istotnej dla wielu osób – składając rozliczenie przez internet podatnicy mogą szybciej otrzymać zwrot podatku.
      
       Kolejne szkolenie, jak wypełnić i wysłać elektronicznie rozliczenie roczne, odbędzie się 30 marca.
      
      
      
Aneta Szyc, US w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama