UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PKO BP - Złoty Oddział

Oddział Centrum PKO BP w Elblągu, jako jedyny w woj. warmińsko - mazurskim został wyróżniony godłem promocyjnym "Złoty Oddział" Konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców.

Wyróżnienie to zostało przyznane za największą zmianę w zakresie jakości kompleksowej obsługi przedsiębiorców i największy postęp w kształtowaniu wizerunku przyjaznego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Elbląski oddział będzie teraz mógł przez najbliższy rok korzystać na korespondencji, w reklamie oraz we wszystkich materiałach promocyjnych godła promocyjnego, składająccego się z tytułu "Złota Odznaka" oraz loga konkursu z dopiskiem "Złoty Oddział". Organizatorem konkursu jest Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw i Warszawski Instytut Bankowości. Wręczenie nagród odbyło się 24 stycznia w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, na które zaproszono m.in. przedstawicieli rządu, prezesów największych polskich banków oraz znanych ekonomistów zajmujących się bankowością.
     Celem konkursu jest zwiększenie współpracy pomiędzy bankami i małymi przedsiębiorstwami oraz podniesienie kultury kredytowej i poziomu usług finansowych w Polsce.
     W grudniowym rankingu tygodnika "Polityka" PKO BP zajął pierwsze miejsce jako bank najbardziej przyjazny klientom. W rankingu oceniono ilość placówek, opłaty związane z otwarciem i prowadzeniem rachunku, ofertę kredytową i nominalną cenę kredytu oraz czas w jakim można go uzyskać. W tym rankingu PKO BP zdobył najwięcej punktów - 83 na 100 możliwych.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama