UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Polsko-rosyjska konferencja gospodarcza w Kaliningradzie

Blisko 70 przedsiębiorców z branży spożywczej z województwa warmińsko-mazurskiego i Obwodu Kaliningradzkiego spotka się 27 kwietnia br. na konferencji poświęconej wymianie handlowej. Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Warmii i Mazur w Obwodzie Kaliningradzkim.

Spotkanie otworzy marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas oraz gubernator administracji rządu kaliningradzkiego Nikolai Tsukanov.
       Podczas konferencji zostanie zaprezentowana polska branża rolno-spożywcza, a uczestnicy będą mogli w trakcie specjalnej sesji dla przedsiębiorców nawiązać kontakty handlowe. Producenci żywności wystawią swoje produkty na degustację.
       - Od ponad 10 lat utrzymujemy oficjalne relacje z Obwodem Kaliningradzkim, obecnie realizujemy program współpracy na lata 2011-2013. Jest w nim wiele wydarzeń kulturalnych i społecznych, ale chcemy także inicjować kontakty gospodarcze, stąd konferencja z udziałem polskich i rosyjskich przedsiębiorców - mówi marszałek Jacek Protas.
       Konferencję współorganizuje utworzone niedawno przy samorządzie województwa Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów oraz ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
      
Łukasz Bielewski, biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama