UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pomożecie?

16 lutego w pomieszczeniach Urzędu Miejskiego przy ul. Świętego Ducha odbędzie się spotkanie władz samorządowych z podmiotami gospodarczymi z powiatu elbląskiego.

Starosta elbląski Sławomir Jezierski liczy, że na tym spotkaniu wyłoni się aktywna grupa liderów, reprezentująca oczekiwania biznesu, gotowa do nawiązania dialogu i systematycznej współpracy z samorządem powiatowym w zakresie jego aktywizacji gospodarczej.
     Starosta chce, aby zakres współdziałania objął m.in. wyszukiwanie nisz produkcyjnych, rynków zbytu i kontaktów handlowych, możliwości pozyskiwania nowych inwestorów oraz możliwości zagospodarowania wolnej siły roboczej.
     - Zakładam, że w trakcie spotkania wyartykułowane zostaną opinie związane z życiem gospodarczym powiatu, propozycje incjatyw służących pobudzaniu przedsiębiorczości i ożywieniu gospodarczemu oraz zostanie wypracowana płaszczyzna współpracy na najbliższy okres - informuje starosta Jezierski.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama