UWAGA!

Porozumienie o współpracy między EUH-E i EIG

 
Elbląg, Porozumienie o współpracy między EUH-E i EIG
fot. nadesłana

W piątek, 10 stycznia podczas konferencji "Żuławy Wiślane - szanse i bariery rozwoju w perspektywie interdyscyplinarnej" organizowanej przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną i Lions Club Elbląg została podpisana umowa o współpracy między Elbląską Izbą Gospodarczą a uczelnią.

Porozumienie ma na celu realizację wspólnych projektów badawczych, edukacyjnych i inwestycyjnych.
       - Możemy cieszyć się, że w Elblągu jest Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, która nie tylko wnosi wkład w wysokiej jakości edukację, ale również realizuje misję odpowiedzialności społecznej przez organizowanie tego typu konferencji - powiedział prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej, Krzysztof Ciuła. - Elbląska Izba Gospodarcza to organizacja, która ma do spełnienia podobną misję. Zostaliśmy powołani po to, by również działać na rzecz lokalnej społeczności. Koncentrujemy się na wspieraniu inicjatyw zmierzających do pobudzenia aktywności gospodarczej i chcemy stwarzać lepsze warunki dla rozwoju i powstawania firm. Chcemy to realizować poprzez współpracę między biznesem i nauką, dlatego bardzo cieszymy się z umowy, którą podpisaliśmy. Sądzę, że efektami współpracy Elbląskiej Izby Gospodarczej i EUHE będzie realizowanie wspólnych projektów, które będą bezpośrednio odpowiadały na potrzeby lokalnej społeczności.
      
Elbląska Izba Gospodarcza, Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • " Możemy cieszyć się, że w Elblągu jest Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, która nie tylko wnosi wkład w wysokiej jakości edukację. .. ." ? O jakiej wysokiej jakości edukacji mówi pan prezes? Kto był na EUH-E ten wie jaką ściemą są tam zaliczenia z większości przedmiotów.
 • nie wiem czemu tak sądzisz. Czy Ty byłeś/aś kiedyś studentem tej uczelni i kiedy to było? W zeszłym roku ukończyłam tam studia magisterskie, i nigdy nie dostałam oceny " za darmo" bez wcześniejszego przygotowania się do egzaminu. W czasie sesji siedziałam godzinami przed notatkami. Oczywiście tak jak wszędzie, były przedmioty łatwiejsze i trudniejsze ale nikt nigdy nie postawil mi zaliczenia tylko ze wzgledu na to że płacę albo za obecność.
 • Teraz pewnie jest wyższy poziom nauczania i egzaminowania ale cofając się jakieś 8 lat, nie zawsze wyglądało to profesjonalnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  absolwent(2014-01-14)
 • Muszę zgodzić się z " absolwentką" , ja również kończyłem tam magisterke i nie nazwał bym ściemą zaliczeń. Do tej pory pamietam ile nerwów kosztowało mnie pisanie pracy i relacje z promotorką :) była dość czepliwa.
Reklama