UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Praca w Holandii, zwrot podatku?

2014-11-28
07:00
 
Praca w Holandii, zwrot podatku?

Agencja zatrudnienia IFlexS, dotychczas znana elblążanom jako Work Support, już od 2002 roku oferuje zatrudnienie w kraju wiatraków i tulipanów.

Za sprawą naszych działań każdego dnia w Holandii staje do pracy blisko 800 osób. Dzięki stałej współpracy z holenderskimi pracodawcami, możemy zaproponować oferty pracy z wielu branż m.in. ogrodnictwa, logistyki, przetwórstwa mięsnego, recyklingu i wielu innych.
      
       Dysponujemy ofertami pracy skierowanymi do ludzi młodych stawiających początkowe kroki na rynku pracy. Jest to świetna możliwość do uzyskania pierwszego doświadczenia zawodowego oraz poznania nowej kultury i języka, zdobycia doświadczenia za granicą, które obecnie jest bardzo cenione na rynku pracy.
      
       Dla wykwalifikowanych pracowników również proponujemy zatrudnienie – często posiadamy oferty pracy dla operatorów wózków widłowych z uprawnieniami, rzeźników/wykrawaczy, monterów elementów elektronicznych (lutowanie) i wiele innych. Nowością w naszych ofertach jest stanowisko Android Developer.
      
       Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy nie tylko pracę ale i zakwaterowanie, ubezpieczenie, dojazdy do pracy oraz opiekę koordynatora współpracującego z naszą firmą. Pomożemy również w zorganizowaniu przejazdu do Holandii.
      
       W IFlexS Sp. z o.o. dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były zgodnie z najwyższymi i najlepszymi standardami na rynku. Nasze umiejętności i dorobek potwierdzone są stosownymi certyfikatami (do wglądu na www.iflexs.pl) co daje Państwu gwarancję, iż nasza firma jest organizacją działającą zgodnie z prawem.
      
       Aby zadbać o naszych klientów również po zakończeniu pracy kilka lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty usługę zwrotu podatku z zagranicy oraz rozliczanie dochodów w polskim urzędzie skarbowym. Zapraszamy również osoby, które nie były naszymi pracownikami - proponujemy usługę zwrotu podatku nie tylko z Holandii ale również z Niemiec, Belgii, Norwegii, Austrii, Anglii i Danii.
      
       Oferujemy atrakcyjne ceny – na przykład koszt usługi zwrotu podatku z Holandii to 150 złotych (nie stosujemy procentowej opłaty), doradzamy bezpłatnie, wypełniamy dokumenty, kontaktujemy się z zagranicznymi urzędami w cenie usługi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zapewniamy, że uzyskają Państwo najwyższą kwotę podatku w sposób szybki i najbardziej korzystny.
      
       Jeśli już Państwo dokonali rozliczenia w Holandii za lata 2009–2012 a zatrudnienie trwało dłużej niż 3 miesiące, a krócej niż 11 miesięcy w jednym z powyższych lat i nie otrzymaliście Państwo 100% zwrotu zapłaconego podatku zapraszamy do nas. Istnieje możliwość wykonania korekty zeznania podatkowego. Bezpłatnie wyliczymy, ile dodatkowo pieniędzy można uzyskać. Może to być kwota nawet do 2000 euro.
      
       Ponadto świadczymy również usługi tego typu jak uzyskanie dodatku zdrowotnego z Holandii, zasiłków rodzinnych z Holandii, Niemiec, Austrii i wiele innych.
      
       Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w nowej siedzibie firmy w Elblągu przy ul. Nowowiejskiej 3/7b (dawne laboratorium) oraz na stronie www.iflexs.pl.
      
       Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

       ----- Reklama ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl