UWAGA!

Prace drogowe w lipcu

Rozpoczęły się prace przygotowawcze do montażu konstrukcji nośnych dla nowych znaków pionowych na elbląskiej starówce. Montaż tarcz zaplanowano na przyszły tydzień – tak, aby od 15 lipca funkcjonowało już nowe oznakowanie ulic. Departament Zarząd Dróg przypomina, że Stare Miasto zostanie oznakowane jako strefa zamieszkania, gdzie wszystkie skrzyżowania będą równorzędne.

Od 15 do 31 lipca będą kontynuowane prace poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym na ul. Płk. Dąbka (przy targowisku).
       Od kilku dni funkcjonuje ta wymienione oprogramowanie sygnalizacji świetlnej wraz z nowymi masztami niskimi i sygnalizatorami. Teraz montowane będą wygrodzenia uniemożliwiające przechodzenie i przejeżdżanie w stronę targowiska. Następnie wprowadzony będzie manewr zawracania na ul. Płk. Dąbka - niestety z jednoczesnym skróceniem czasu warunkowego prawoskrętu z wlotów podporządkowanych.
       Wykonawcą robót jest firma AMP Consultant i firma SKANSKA o/ Elbląg.
      
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydnta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Prawoskręty są tam i tak załatwione przez zrobienie z dwóch pasów jednego na wprost/prawo. Dzięki temu manewrowi lepiej się zapycha Piłsudskiego. Zwęźcie jeszcze tam drogę dodatkowymi wysepkami, może rozwiążecie problem chętnych do jeżdżenia samochodami.
  • fajnie, blacharze już się cieszą. .. większość bez sygnalizacji świetlnej jeździć nie potrafi. Blacharze są wdzięczni za to rozwiązanie.
Reklama