UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pracownicy w spółce

Pracownicy upadłej spółki Elzam-Skrawmet utworzyli spółkę pracowniczą Zakład Mechaniczny Eltech. Jej prezesem został Krzysztof Zawadzki.

Podstawowym przedmiotem działalności spółki Eltech będzie obróbka mechaniczna elementów metalowych oraz produkcja konstrukcji metalowych. Kapitał zakładowy wynosi 126 tys. zł i dzieli się na 252 udziały o wartości nominalnej 500 zł każdy. Komplet udziałów objęło 47 dotychczasowych pracowników Elzamu-Skrawmet.
     Powstanie spółki pracowniczej na bazie upadłej spółki Elzam-Skrawmet to efekt akcji protestacyjnej z przełomu grudnia i stycznia. Przez 23. pracownicy okupowali biurowiec Holdingu Elzam. Akcji zaniechali po udzieleniu przez zarząd Holdingu zapewnienia iż udzieli on pomoc przy tworzeniu nowej spółki pracowniczej.
     W minioną sobotę nastąpiło podpisanie aktu notarialnego utworzenia Zakładu Mechanicznego Eltech. W trakcie pierwszego zebrania dokonano wyboru zarządu i rady nadzorczej. Na prezesa Zakładu wybrano Krzysztofa Zawadzkiego, który koordynował całość prac przygotowawczych do utworzenia spółki Eltech.
     Na starcie spółka będzie zatrudniać 48 pracowników. Nowa firma rozpocznie działalność produkcyjną jeszcze w bieżącym miesiącu. Obecnie trwają procedury formalno-prawne związane m.in. z rejestracją spółki w Sądzie Gospodarczym. Spółka będzie funckcjonowała na majątku Elzamu Holding przejętym po spółce Elzam-Skrawmet. Zawarta umowa dzierżawy przewiduje korzystne dla Eltechu stawki i warunki płatności.
     Pozostali pracownicy Elzam-Skrawmet, którzy nie znaleźli zatrudnienia w spółpce pracowniczej Eltech otrzymali oferty pracy w innych podmiotach Grupy Elzam lub współpracujących.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama