UWAGA!

Prezes Żywca prezesem ZPPP

Elbląg, Christopher Barrow.
Christopher Barrow.

Christopher Barrow został wybrany na stanowisko prezesa Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce - Browary Polskie, którym będzie przez najbliższe dwa lata.

Christopher Barrow prezesem zarządu Grupy Żywiec S.A., której częścią jest Browar w Elblągu, został w marcu 2007 r.
     - Wybór na prezesa ZPPP to dla mnie honorowe wyróżnienie. Obecne osłabienie koniunktury na polskim rynku piwa, wynikające ze wzrostu kosztów produkcji, niedawnej podwyżki akcyzy i negatywnego wpływu kryzysu finansowego, a także potrzeba promowania odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu przez branżę, są dla mnie niezwykle interesującymi wyzwaniami - powiedział Christopher Barrow po wyborze na prezesa.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Typowy Polak na prezesa polskiej firmy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ignorant(2009-05-21)
 • ciekawi mnie dlaczego na elblaskim piwie Specjal na etykiecie jest podany adres Browaru w Żywcu, a slowem nie ma informacji, że piwo to wyproduikowano w Elblągu. Ktoś pijacy Specjal w Polace nie wie, że jest zrobiony w Eg. , czemu ? A moze ja siuę mylę i Specjal produkowany jest w Żywcu, co za tem się robi w Elblągu, przy ul. Browarnej ?
 • Piwo specjal jest produkowane tylko w Elblągu i tylko na pomorzu można je kupić, nigdzie dalej. Taka jest polityka Heinekena, właściciela grupy Żywiec. To piwo jest piwem regionalnym i najlepiej byłoby dla, ,grupy, ,żeby przestało się sprzedawać. Firma bowiem wyeliminowała już EB a lansuje żywiec i warkę.
 • Do przedmówców: kiedyś miałem sytuację, w której kuzyn z warszawy częstował mnie specjalem mówiąc : "spróbuj, takiego dobrego piwa u was nie ma" i ciężko mu było uwierzyć, że ten produkowany jest w elblągu. Nawet po tym gdy mu wyjaśniłem co to jest Elbrewery Co. Ltd. Sp. z o. o. A co do EB to dalej jest produkowane ale 100% produkcji idzie na eksport
 • Specjala można kupić w żabkach w całej Polsce
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wodospuszczacz(2009-05-25)
Reklama