UWAGA!

Prezydenckie spotkania

W ostatnich trzech dniach prezydent miasta Henryk Słonina odbył dwa spotkania międzynarodowe. Rozmawiał z gubernatorem Kłajpedy Virginią Lukasiene oraz Ambasadorem Republiki Białorusi w Polsce Mikołajem Kreczką.

Podczas spotkania z Mikołajem Kreczką, które odbyło się w piątek, prezydent Słoniną przedstawił obecną sytuację w mieście oraz "główne kierunki działań władz samorządowoych w celu stworzenia warunków dla jego rozwoju" - donosi komunikat prasowy z Urzędu Miejskiego. Omawiano również sprawy związane z nawiązaniem kontaktów gospodarczych między Elblągiem a firmami z Białorusi.
     Po spotkaniu, które odbyło się w Urzędzie Miejskim, ambasador odwiedził Przedsiębiorstwo Autobusowe Linie Prywatne, a następnie zwiedził Giełdę Elbląską oraz firmę Polcotex.
     Dzisiaj (9.04) prezydent Słonina spotkał się z gubernatorem Kłajpedy Virginią Lukasiene. Henryk Słonina podczas spotkania omówił sprawy związane z przeprowadzonymi przekształceniami w gospodarce komunalnej Elbląga oraz o ich skutkach dla mieszkańców.
     Pani Gubernator podczas swojego pobytu zaznajomiła się z procedurą i możliwościami pozyskiwania środków z Unii Europejskiej z przeznaczeniem na rozwój infrastruktury miejskiej.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama