UWAGA!

Profesjonalne nagrzewnice powietrza

 Profesjonalne nagrzewnice powietrza

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Już dziś pomyśl i zapewnij sobie komfort w czasie trwania największych mrozów. Poznaj przenośne urządzenia przygotowane do pracy nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

Urządzenia przeznaczone do niedogrzanych i permanentnie zimnych pomieszczeń. Potężne i wydajne nagrzewnice ogrzeją obiekt w każdych warunkach. Marka Master jest obecnie najbardziej rozpoznawalną marką wśród przenośnych nagrzewnic powietrza na całym świecie. Ponad 50 lat doświadczenia, doskonała znajomość potrzeb Klientów oraz umiejętność dopasowania oferty do wymagań poszczególnych segmentów rynku sprawiają, że produkty Master są cenione wśród profesjonalistów:
      
      
       - mobilne nagrzewnice gazowe
       - przenośne nagrzewnice olejowe
       - olejowe promienniki podczerwieni
       - stacjonarne nagrzewnice powietrza
       - podwieszane nagrzewnice
       - nagrzewnice elektryczne
       - osuszacze powietrza.
      
       Na sukces urządzeń wpływa nie tylko ich wydajność, wytrzymałość, niezawodność, ale również rozbudowana sieć punktów serwisowych i duża dostępność części zamiennych. Profesjonalne nagrzewnice powietrza zaspakajają wygórowane wymagania stawiane zarówno przez przemysł, rolnictwo, ogrodnictwo, a także sprawdzają się w ogrzewaniu magazynów, hal produkcyjnych, kościołów, pomieszczeń z ludźmi i zwierzętami. Są niezastąpione na budowach i w czasie remontów.
       Dystrybucją nagrzewnic Master zajmują się przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Polsce, Włoszech, Niemczech, Meksyku i Rosji. Fabryka nagrzewnic znajduje się we Włoszech, niedaleko Verony, która dostarcza swoje produkty do niemal wszystkich krajów europejskich.
       Firma Techtrans jest autoryzowanym partnerem i serwisem wszystkich urządzeń. GRUPY DESA POLAND- wyłączny dystrybutor marki MASTER i innych.
      
      

 


       Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pasażu handlowym portElu.
----------------------- Reklama ---------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie