UWAGA!

Program Rozwoju Wsi

W dniach 10-11 lipca w Hotelu Warmińskim w Olsztynie odbędzie się I spotkanie pracowników Urzędów Marszałkowskich dotyczące rozwoju obszarów wiejskich.

Oprócz samorządowców całej Polski przybędą na nie przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jednym z ważniejszych prelegentów będzie Mirosław Poppe, dyrektor KPMG Advisory – jednej z trzech największych firm audytorskich na świecie, która na zlecenie Unii Europejskiej przeprowadza audyt w ARiMR.
     Samorządowcy spodziewają się także, że w Olsztynie określone zostaną terminy uruchomienia poszczególnych działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich a także, że zostanie wypracowany jednolity dokument, na mocy którego będzie można przeprowadzić audyt we wszystkich Urzędach Marszałkowskich w Polsce.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Piszą ża wsi ao emlblongu nic nie ma. .. Jestem rozczarowany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  axelxx(2008-07-09)
 • poprawcie tytuł - program nie programu
 • poprawione-dzięki
 • Przez moment myślałem że chodzi o Wojskowe Służby Informacyjne. .. za dużo polityki chyba.
 • mi też przez moment pojawiła się ta sama myśl co poprzednikowi, i już się zaczęłam zastanawiać czemu portel elbląski pisze o WSI :P ale na szczęście tu chodzi o coś zupełnie innego :D
 • Wowka HAŃBA< HAŃBA< HAŃBA przestańcie jeść i pić za nie swoją kasę! panowie jest program „ likwidacja barier architektonicznych dla osoby niepełnosprawnej ! Wszystkie formalności załatwia się w PCPR naprzeciwko szpitala Wojskowego- to droga przez mękę usnuta głupotą i chamstwem ! Ja jako wnuk załatwiam od roku i dwóch miesięcy wszystkie dokumenty aby uzyskać 80% dofinansowania dla mojej babci 76 letniej kobiety sparaliżowanej i mieszkającej w miejscowości po PGRowskiej. Jestem zdrowym 40 latkiem ale ta droga jest nie do przebycia ! Na sam koniec po podpisaniu umowy okazuje się, że trzeba mieć nie 20% lecz 100% na pokrycie likwidacji barier ponieważ dopiero po zrealizowaniu i odbiorze przez urzędników możliwy jest zwrot 80% nakładów! DLACZEGO NAS TAK ROBICIE W KONIA!? Kogo stać na taki manewr nic dziwnego, że środki unijne są niewykorzystywane. Za co w końcu urzędnicy nadzorujący ten program dostają kasę za to, że złożą z łaski swój podpis ?Przestańcie pieprzyć, że chcecie pomóc, wystarczy abyście nie przeszkadzali… . .!!!!
Reklama