UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Promocja Krainy Kanału Elbląskiego nagrodzona

Elbląg, Promocja Krainy Kanału Elbląskiego nagrodzona

Podczas konferencji „PR w samorządzie” zorganizowanej w Katowicach, samorząd województwa warmińsko-mazurskiego otrzymał nagrodę Grand Prix w kategorii promocja projektów unijnych za projekt „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego”.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Biorą w nim udział także partnerzy: powiat elbląski, iławski i ostródzki.
       Promocja obszaru Kanału Elbląskiego jest prowadzona m.in. na stronie www.krainakanaluelblaskiego.com, na której turyści mogą znaleźć wszystkie niezbędne informacje, a także w ramach targów turystycznych, gdzie wystawiana jest makieta kanału, ciesząca się dużym zainteresowaniem odwiedzających.
       IX Konferencja „PR w samorządzie” pod hasłem „Projekt” była poświęcona trzem kluczowym tematom: wpływ inwestycji na rozwój jednostek samorządu terytorialnego, komunikacja oraz kampanie wizerunkowe miast i regionów. Wśród wykładowców znaleźli się znani i cenieni specjaliści z branży Public Relations: Izabella Laskowska, Barbara Labuda, Marek Skała, Sebastian Chachołek, Mariusz Sokołowski, dr Dariusz Tworzydło, dr Krzysztof Koj, dr Wojciech K. Szalkiewicz, prof. Sławomir Smyczek oraz reprezentujący Katowice prezydent Piotr Uszok oraz Waldemar Bojarun.
       Konkurs „Kryształy PR-u” odbył się po raz pierwszy. Samorządy były nominowane w pięciu kategoriach: najlepszy wizerunek miasta w mediach społecznościowych, najlepszy film promocyjny, najlepsza promocja projektów unijnych, najlepsza kreatywna kampania promocyjna oraz najlepsza gazeta miejska/biuletyn. Konferencja odbyła się w dniach 23-25 maja.
      
Marek Murdzia, rzecznik prasowy starosty elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama