UWAGA!

Promocja na szafy Indeco Elbląg

2013-09-21
08:00
 
Promocja na szafy Indeco Elbląg

Funkcjonalne wnętrze powinno charakteryzować się odpowiednim rozplanowaniem przestrzeni. Już na etapie wybierania projektu domu czy mieszkania, powinniśmy wybrać taki, który ma odpowiednio przewidziane miejsca na przestronne i pojemne szafy. Skorzystaj z 20 proc. rabatu na szafy firmy Indeco.

Każdy lokal, niezależnie od wielkości i ilości pokoi powinien posiadać dobrze dobraną szafę, dostosowaną do potrzeb i stylu życia właściciela mieszkania.
       Właściwie dopasowana szafa, potrafi wykreować wnętrze i nadać pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Szafa w zależności do architektonicznych uwarunkowań lub preferencji może być wnękowa, narożna, przyścienna, wolnostojąca, pawlaczowa czy poddaszowa. Odpowiednio dostosowana stanowi uzupełnienie wystroju, a poprzez swoją funkcję jest idealnym miejscem do przechowywania nie tylko ubrań, ale także wszystkich przedmiotów domowego użytku.
       Czym należy się kierować przy projektowaniu i aranżacji idealnej szafy? Firma Indeco S.A. ma w swojej ofercie rozwiązania, które pomagają doskonale zagospodarować wnętrze szafy i przede wszystkim nadać jej indywidualny styl. Półki, szuflady, drążki, kosze, pantografy, uchwyty to elementy, dzięki którym uzyskamy ład i porządek. Ponadto odpowiednio dobrany front i wieńczące je profile mogą nadać niepowtarzalny wygląd szafy i być ozdobą każdego wnętrza.
      
      
Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji
      
Elbląg, Al. Grunwaldzka 77
       e-mail: elblag@indeco.pl
       tel. 553070706
       tel. 531445527
       www.elblag.indeco.pl
      

       ---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej