UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przez jakość do doskonałości

W piątek, 7 listopada o godz. 17.00 na Zamku Olsztyńskim odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień VIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości oraz IV edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Lista tegorocznych laureatów zostanie ogłoszona dopiero podczas uroczystości. Liczymy na to, że wśród wyróżnionych produktów znajdą się elbląskie marki i usługi.

- Wzrasta nasze doświadczenie samorządowe, rosną nasze ambicje, życie stawia przed nami coraz bardziej dalekosiężne cele, więc musimy stawiać na poprawę jakości – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. – Najważniejsze formy realizacji tego programu to konkursy – Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Pierwszy z nich jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości, a laury zdobywane w konkursie ogólnopolskim otwierają drzwi do rywalizacji na rynku europejskim. Dzięki tym konkursom samorząd województwa z jednej strony edukuje i nagradza najlepszych, a z drugiej strony wychwytuje cenne na rynku towary. Wśród wielu trofeów, które zdobywają nasze firmy w różnych konkursach, nasze nagrody dają wyjątkowy powód do dumy i jak potwierdzają laureaci, przekładają się na sukces finansowy.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama