UWAGA!

Pumptrack gotowy, wkrótce otwarcie

 Elbląg, Pumptrack przy ul. Kłoczowskiego
Pumptrack przy ul. Kłoczowskiego (fot. Mikołaj Sobczak)

Jeszcze tylko urzędnicy „odbiorą“ pumptrack przy ul. Kłoczowskiego z rąk wykonawcy i będzie można poszaleć na rowerze. Prace przy budowie drugiego takiego miejsca, przy ul. Oliwskiej, dopiero się rozpoczynają. Zobacz zdjęcia pump tracku przy ul. Kłoczowskiego.

392 mieszkańców okręgu nr 2 opowiedziało się za budową pumptracku przy ul. Kłoczowskiego w głosowaniu w Budżecie Obywatelskim. Taki wynik wystarczył do tego, aby inwestycję skierować do realizacji. W postępowaniu przetargowym wykonawca - firma BT Project z Poznania - inwestycję wycenił na 470 tys. zł.

- Prace zostały zakończone, obecnie trwa odbiór inwestycji przez urzędników - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego elbląskiego ratusza. Wkrótce pumptrack, czyli tor do jazdy na rowerze, zostanie oddany do użytku.

Urzędnicy zapewniają, że prace przy budowie drugiego pumpracku, przy ul. Oliwskiej, już się rozpoczęły. Zgodnie z umową powinny zakończyć się do 25 maja. W przypadku ewentualnych opóźnień konieczne będzie aneksowanie umowy.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama