UWAGA!

PUP - sprawdź aktualne oferty pracy

2014-10-09
Aktualizowany 2014-10-09 15:05
 
Elbląg, PUP - sprawdź aktualne oferty pracy
fot. Anna Dembińska

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne (również dla osób niezarejestrowanych w PUP):
       Tokarz w metalu, krawiec, przedstawiciel do spraw odszkodowań, pracownik dystrybucji, szwaczka, recepcjonista, kucharz, pracownik ochrony, monter okuć kaletniczych, pracownik montażu galanterii skórzanej, krojczy, krojczy skór, mechanik samochodów ciężarowych, kierowca kat.CE, osoba do kierowania ruchem, kierowca samoch.Fiat 126 p w Dziale Reklamy, sprzedawca-florysta, dekarz-blacharz, murarz, kierownik budowy z uprawnieniami, elektromechanik pojazdów samochodowych, pomocnik lakiernika samochodów osobowych, kucharz, kierowca-handlowiec, kelner, radca prawny, pracownik robót dociepleniowych, specjalista do spraw handlu, elektryk, spawacz metodą TIG, pracownik do układania kostki brukowej, główny księgowy, pracownik ogólnobudowlany, tapicer, kierownik administracyjny, nauczyciel praktycznej nauki zawodu, kaletnik, sprzedawca-prezenter handlowy, pracownik do obsługi wytłaczarki, operator żurawia samochodowego klasy 30 ton, terapeuta, operator oklejarek, operator wiertarek, operator linii Homag, cukiernik-piekarz, kierowca kat.B, tynkarz, technik serwisu turbin wiatrowych, elektronik, doradca telefoniczny klienta, specjalista do spraw ubezpieczeń, doradca klienta z funkcją kasjera, konsultant telefoniczny, kierownik robót żelbetowych, cieśla szalunkowy ty Pery Doka, kontroler jakości, kontroler stanu obrabiarek, mechanik, kierowca samochodu ciężarowego, sprzedawca.
      
       Oferty dla osób zarejestrowanych w PUP:

       Operator żurawia, zbrojarz betoniarz, operator suwnic, przedstawiciel handlowy, sprzedawca-florysta, operator maszyny do produkcji drewna kominkowego, szwaczka, tokarz w metalu, krawiec, pomocnik stolarza, kierowca kat.CE, księgowy, pracownik dystrybucji, tapicer, magazynier-mechanik, operator linii technologicznej, szwaczka, prasowaczka, animator zajęć pozaszkolnych, specjalista ds. ubezpieczeń.
      
      
Oferty stażu do 6 miesięcy finansowane z Funduszy Pracy:
       Pracownik biurowy.
      
       Oferty stażu do 12 miesięcy finansowane z Funduszy Pracy:
       Pracownik obsługi technicznej basenu, asystent geodety, doradca finansowy, realizator dźwięku, referent ds. promocji.
      
informacja nadesłana przez PUP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  expert(2014-10-09)
 • tak praca jest poniżej godności ambitnego człowieka. jak można coś robić bez przekonania tylko dla kasy aby żyć? nigdy nie będzie się tego robić dobrze. System stara się upodlać człowieka. Te zawody są potrzebne ale nie dla każdego, także oferty z PUP to jakaś CZARNA KOMEDIA! Pani w posiredniaku, klika ankietę, wypytuje dlaczego nie mogę znaleźć pracy itp i tyle, nawet nic nie proponuje, zrobi zwoje i dumna, że zarobiła. .. ta instytucja nie pomaga sama z siebie ludziom, nawet jak zapytam to mówią: oferty są, to co na tablicach i w sieci. hehe dziękuję, mam większe ambicje. .. wolę już tzw szarą strefę bo przynajmniej jest praca, a to system obecny jest nielegalny a nie moja forma zarobku!
 • ta praca rzekomo jest ale jak chciałbym ją podjąć to ukryte są inne wymagania a to kursy, a to prawo, a to tamto czy tamto, więc co z tego, że cos napisano, że jest na sprzedawcę jak nikt z miejsca nie jest jest sprzedawcą i nie ma uprawnień np na kasę, co z tego że umiem to wykonywać jak oni ślepo wierzący w system pracy chcą papierek bo nie mogę zatrudnić bo się boją itp. a jak się naczuę obsługi to juz oferty nie bedzie hahaha i weź czekaj na nastepną a potem trafi się oferta na kierownika ok to zacznę studia podplomowwe haha jak skończę to dostanę haha
Reklama