UWAGA!

Remonty czas zacząć

 Remonty czas zacząć

Październik i listopad to w według historycznych danych miesiące, w których Polacy najchętniej remontują i odświeżają swoje mieszkania. Mimo że do świąt jeszcze dwa miesiące większość z nas próbuje przygotować swój dom lub mieszkanie na święta tak, aby w grudniu nie myśleć już o remontach.

Nie dziwi więc, że to właśnie w tym okresie firmy z branży wykończeniowej proponują wiele ciekawych ofert, aby zachęcić nas do tej trudnej czasem decyzji o nowych meblach, podłogach czy kolorach ścian. Jak mówi dyrektor działu marketingu firmy Galeria Indeco – W tym okresie zamiast spędzać czas na świeżym powietrzu, wielu naszych klientów decyduje się na remont mieszkania. Aby wyjść naprzeciw temu trendowi, nasza firma zawsze przygotowuje jakieś ciekawe oferty właśnie na październik i listopad.
       W ciekawych jesiennych ofertach firm z branży wykończeniowych rzeczywiście można do woli przebierać. Okna, podłogi, drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwane, farby, tapety – wszystko na jesień można kupić dużo taniej.
       Dla mieszkańców Elbląga, bardzo atrakcyjną ofertę przygotowała firma Galeria Indeco - producent mebli z drzwiami przesuwanymi, kuchni oraz łazienek. Galeria Indeco w czwartek, piątek oraz niedzielę tego tygodnia organizuje akcję happeningową na której zainteresowani klienci wykonać mogą wyceny i projekty swoich mebli, a także skorzystać z wielu atrakcyjnych rabatów w ramach akcji „Parada okazji”.
       - Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy planują remont swojego mieszkania do wykonania bezpłatnych wycen i projektów na naszej ekspozycji w CH Ogrody (Carrefour) przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu. Na naszej ekspozycji można będzie umówić się na bezpłatny pomiar, a także wziąć udział w konkursie na bony rabatowe o wartości nawet 300 zł – mówi pan Siewiaryn.
      
       Więcej informacji na www.galeriaindeco.pl lub na firmowej infolinii: 801 501 505.
      
      

 


      

------------- Reklama --------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie