UWAGA!

Rozpoczęły się Targi Teleinformatyczne

2009-06-04
Aktualizowany 2009-06-04 13:26
Elbląg, Pierwszych zwiedzających pogoda nie wystraszyła.
Pierwszych zwiedzających pogoda nie wystraszyła.

Pierwsze koty za płoty! Nastąpiło oficjalne otwarcie targów, wszyscy wystawcy zwarci i gotowi, aby zaprezentować swoje możliwości. Organizatorom udało się nawet zamówić lepszą pogodę, podobno wkrótce nadejdzie. Dziś (4 czerwca) o godz. 12 w Centrum Sportowo-Biznesowym rozpoczęły się Targi Teleinformatyczne Nowoczesnych Technologii i Usług. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia CS-B w godzinach 12-18. Zobacz fotoreportaż.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się stanowisko firmy prezentującej symulatory maszyn i pojazdów.
       Na parkingu swoje stoiska mają dealerzy samochodów: Citroen Auto Postek, Hyundai Wegner, Renault Ossowscy, Toyota Knedler. Swoje produkty prezentuje również Techtrans i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Czynny jest punkt Komendy Miejskiej Policji, w którym elblążanie mogą oznakować swoje rowery.
       Na powierzchni wystawienniczej wewnątrz budynku swoje stoiska mają firmy: ComputerTeam, Softel, Uran, Opegieka, Vene Studio Reklamy, MBS Systems, Aquamatix, ARK Elit, EduCar, Dialog, Blue. W ich ofercie są między innymi usługi i produkty reklamowe, komputerowe, teleinformatyczne, edukacyjne, produkcyjne. Atrakcją targów są komputerowe symulatory szkoleniowe i symulator zderzeniowy.
      

 


       Czynny jest również punkt konsultacyjny Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji, w którym przedsiębiorcy mogą się dowiedzieć, jak pozyskać fundusze unijne na nowe technologie.
       Targi potrwają do godz. 18, więc jest jeszcze dość czasu, aby odwiedzić Centrum Sportowo-Biznesowe.
      
       Targi pod patronatem Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      
      
      
      
      
      

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • warto przyjść i zobaczyć!!!!
 • Symulatory całkiem przyjemne, ale najbardziej daje do myślenia symulator zderzenia przy 4 km/h - nigdy bym nie pomyślał że to taki duży wstrząs :). Strach pomyśleć co się dzieje przy 50 km/h :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zwiedzający(2009-06-04)
 • Nic się nie stało. .. CSB. .. nic się nie stało. .. za rok się na pewno uda. ..
 • Targi jakieś były?
 • żenada, targi. .. ..
 • targi. .hmm - nie zauważyłem. .aa na dodatek panPolicjant zapewniał, że znakowanieRowerów będzie do 18tej, a już sporo przed 17ta wszystko było dosłownie pozamiatane:/
 • Targi Teleinformatyczne Nowoczesnych Technologii i Usług prezentowały kosiarki
 • bardzo niedane, delikatnie mówiąc!!!
 • Porażka organizatorów na całej linii to jeszcze za mało powiedziane :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prześmiewca(2009-06-05)
 • A ja bym nie osądzał organizatorów. Organizacyjnie nie było się do czego przyczepić, a że nie było zwiedzających - cóż Elblążkowo - miasto jedyne w swoim rodzaju. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  w sumie(2009-06-05)
 • Elblążkowo elblążkowem ale kto o tych targach słyszał? nikt! ludzie, którzy tam przyszli mówili, że z rana weszli na portel i zobaczyli ten artykuł i dlatego przyszli tylko. Zero promocji w radiu i telewizji. Natomiast to co było było za późno. .. Całą kampanię promocyjną należy zacząć pół roku przed. Z resztą co za problem, żeby zaprosić przynajmniej kilkadziesiąt konkretnych (np. z uczelni. .. , szkół. .. , przedsiębiorstw. .. ) ludzi z okolicznych miast: Olsztyn, Tczew, Pruszcz itp. .. Co za problem, żeby wydrukować kilka tysięcy zaproszeń i rozesłać w Polskę? A gdzie logo targów, jakiś wizerunek. .. Zatem to nie "Elblążkowo" jest winne tylko podejście małomiasteczkowe. .. Szkoda takiej inicjatywy, bo wystawiły się firmy z konkretną ofertą, w tym firmy z Polski. Mam nadzieję, że to nie ostatnia taka próba. Wystarczy wyciągnąć wnioski. ..
 • jak już się organizuje taką imprezie to wypadałoby ją rozreklamować! żal i smutek. oprócz organizatorów była tam może z garstka ludzi. .i w zasadzie nie wiem skąd o nich się o targach dowiedzieli? może ktoś wie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  przypadkowa uczestniczka(2009-06-05)
Reklama