UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rusza sprzedaż działek na Modrzewinie

Elbląg, Tu na razie jest klepisko, ale ... (archiwum UM w Elblągu)
Tu na razie jest klepisko, ale ... (archiwum UM w Elblągu)

Prezydent Elbląga Henryk Słonina ogłosił przetarg nieograniczony na sprzedaż działek na Modrzewinie. Sześć działek, zlokalizowanych przy Alei Jana Pawła II, przeznaczonych jest pod zabudowę jednorodzinną, dwie zaś pod zabudowę wielorodzinną.

Cena wywoławcza poszczególnych działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną (pow. od 0,0819 do 0,1302 ha) waha się w granicach od 163 000 złotych do 260 000 złotych. Wadium należy wpłacać w kasie Urzędu Miejskiego lub na konto w Banku Millenium nr 95 1160 2202 0000 0000 6191 3418 do 17 lutego. Wadium (w wysokości od 20 000 do 25 000 zł) wpłacone przez uczestnika przetargu, który ustalony zostanie jako nabywca, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia nieruchomości.
     - W przetargu mogą uczestniczyć osoby, które wpłacą wadium, złożą oświadczenie, że znany im jest stan prawny i stan zagospodarowania nieruchomości oraz oświadczenie o zobowiązaniu się do nieodpłatnego udostępnienia nabytych nieruchomości umożliwienia realizacji infrastruktury drogowej oraz sieci uzbrojenia terenu – informuje Piotr Rzepczyński, p.o. rzecznika prasowego prezydenta Elbląga. - Przetarg odbędzie się 23 lutego o godz. 9 w sali nr 300 Urzędu Miejskiego.
     Prezydent ogłosił także przetarg nieograniczony dotyczący sprzedaży dwóch działek o pow. 0,3610 do 0,8196 ha przeznaczonych pod zabudowę wielorodzinną.
     - Cena wywoławcza pierwszej z nich wynosi 722 000 zł, drugiej zaś 1 639 200 zł – informuje Piotr Rzepczyński. - Wadium wynosi odpowiednio: 70 000 i 160 000 zł. Należy je wpłacić na konto Banku Milenium do 17 marca.
     Przetarg odbędzie się 23 marca o godz. 9 w sali nr 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • O masakra, aż 6!!!!!
 • Po kilku latach braku dzialek na sprzedaż, 6 dzialek to wzroct o 600%. w latach 80 - tych nie bylo tak duzego wzrostu, bo przcietnie sprzedawano 50 - 100 dzialek rocznie. Pewnie Ci co miel; i sprzedac juz sprzedali. Brawa dla UM, a zwlaszcza Wydz. Mienia komunalnego.
 • nie podajecie najważniejszego- ile m2 mają te działki!!!
 • 1ha= 10.000 m2 wystarczy ruszyć głową i przeliczyć no chyba, że czekasz aż powiedzą w telewizji ile to jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Front Na Rzecz Używania Mózgu(2009-01-14)
 • powodzenia !
 • To jakaś tragedia. .. .. 6 DZIALEK??? Czy nasze urzędaski ze Słoninką (nigdy na niego nie głowosałem!) na czele nie wstydzą się troszku?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  macejb.(2009-01-14)
 • 6-ciu znajomych Prezydenta: wpisujcie nazwiska zwycięzców
 • dwie działki pod zabudowę wielorodzinną: wygrywa Mytych & Mytych
 • Wow no to teraz czeka nas prawdziwy boom budowlany!!!; ) Niesamowite aż 6 domków jednorodzinnych i dwa wielorodzinne!!! No cóż jakie władze taki boom!!!; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sPiSkowiec;)(2009-01-14)
 • Aż 6!!! chociaż ja tez bym się "wachała" wziąć je za taką cenę!
 • 199 zeta z metra! masakra ciekawe po ile ziemia dla ewentualnych inwestorów?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  masakra(2009-01-14)
 • krach na nieruchomościach rozpedza się coraz mocnej, przeceny coraz większe, a miasto sie obudziło, ciekawe dlaczegow zeszłym roku jak oszołomione mediami tłumy biły sie o kazdy zagon nie było sprzedaży? teraz 6 działek? przecież to jakis kabaret jest, 6 działek na 130 tys miasto, zapytajcie sie w Malborku, Pasłęku w Kwidzynie ile te maista w zeszłym roku działek budowlanych sprzedały? dziesiatki drodzy państwo, dziesiątki, Elblag zero!!!!!
Reklama