UWAGA!

Ruszamy z budową!

2015-09-25
Aktualizowany 2015-09-28 13:00
 
Ruszamy z budową!

 Po kilku tygodniach oczekiwań rusza budowa inwestycji Słoneczne Bielany przy ul. Fromborskiej w Elblągu. Prawomocne pozwolenie na budowę umożliwia wjazd na plac budowy maszyn i urządzeń. Inwestycja realizowana przez znaną elbląską firmę budowlaną Elzambud, to prawdopodobnie najciekawsza inwestycja w całej historii deweloperskiej Elbląga.

Słoneczne Bielany wyróżnia przede wszystkim architektura realizowanych budynków. Niewysokie, bo zaledwie dwupiętrowe domy, szeroko rozłożone w przestrzeni, doskonale nasłonecznione z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Cała inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni. Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej, a od północy z osiedlem domów jednorodzinnych Ogrody. Budynki będzie cechował wysoki, niespotykany dotychczas standard wykończenia: szkło, gresy, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, windy prowadzące bezpośrednio do hali garażowej to w tej inwestycji to jakość i standard oferowany przez Dewelopera firmę Elzambud.
      
       Obsługę sprzedażową inwestycji prowadzi znana firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościami BPN działająca pod nowym logo partnera - Freedom Nieruchomości, z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Dyrektor elbląskiego oddziału Freedom Jarosław Kraiński mówi, że największym zainteresowaniem cieszyły się do tej pory 100 metrowe mieszkania z 90 metrowymi tarasami. Zostały sprzedane wszystkie lokale tej kategorii. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również mieszkania trzypokojowe o pow. 74 metrów z 50 metrowymi tarasami, jednakże zapoznając się z projektem budynków okazuje się , że również te mniejsze mieszkania o pow. 50-60 metrów posiadają piękne balkony o powierzchni 12–18 metrów kwadratowych. Takie rozwiązanie i układ przestrzenny lokalu może zadowolić nawet tych najbardziej wymagających klientów. Oczywiście każdy z trzech budynków posiada również halę garażową, a wokół domów znajdują się tereny rekreacyjne i plac zabaw dla dzieci.
      
       W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie klientów Deweloper przeprojektowuje budynek B1 w którym dodatkowo powstaną mieszkania 4-pokojowe o pow. 113 m2, wprawdzie nie będą one posiadały tak wielkich tarasów, ale docelowo powstaną przy nich znacznie większe balkony uzupełniające ofertę deweloperską.
       Prace budowlane ruszyły w ogromnym tempie. Deweloper planuje zakończyć Inwestycję i oddać lokale do użytkowania w III kwartale 2016 roku.
      
       Szczegółowe informacje o inwestycji, aktualną ofertę lokali ich ceny znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl. Telefon do biura sprzedaży 55 233 25 39, 603 648 100 lub 601 658 100.
      
       Szczegółowe dane kontaktowe na stronie inwestycji lub www.freedom-nieruchomosci.pl.
      
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej