UWAGA!

Są liderzy

 Elbląg, Są liderzy

Statuetki Lidera Przedsiębiorczości Ziemi Elbląskiej i Braniewskiej 2004 rozdane. Nagrody otrzymały dwie firmy z Elbląga i jedna - z Pasłęka.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostały: firma Ziemak z Pasłęka (w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 pracowników), przedsiębiorstwo geodezyjno-kartograficzne OPeGieKa (w kat. 50-100 pracowników) oraz KRIS MAR (w kat. ponad 100 pracowników).
     - Kapituła konkursu każdą firmę oceniała wnikliwie - podkreśla Lucyna Szmurło, prezes Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. - Sprawdzaliśmy jej działalność, promocję, szkolenia i to, czy osiągając zyski, potrafiła dzielić się z potrzebującymi.
     W tym roku po raz pierwszy przyznano jeszcze jedną nagrodę - Super Menadżera Roku. Otrzymał ją Henryk Wronkowski z firmy Gazpetro.
     - Poprzez wykonywane różnego rodzaju prace promuje Elbląg w kraju i zagranicą - wyjaśnia Lucyna Szmurło. - Poza tym, jest to firma, która została zarejestrowana w Elblągu, chociaż jest z Warszawy.
     Była to czwarta edycja konkursu na Lidera Przedsiębiorczości.
J

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Co to za firma "ziemak" z Pasleka. Ziemakow w Pasleku jak psow i kazdy zamieszany w jakies przekrety.
 • Drodzy pismacy z Portelu. Nie ma firmy Gazpetro. Jest natomiast ABB Zamech Gazpetro, której Wronkowski jest prezesem. Tłumaczenia Szmurło są prześmieszne. Kurcze, to brzmi jakby wypowiadało się dziecko.
 • Przykro się czyta takie wypowiedzi, jak te poniżej. Dlaczego nie dostrzec aspektów pozytywnych konkursu, który umozliwia docenienie wkładu przedsiebiorczości w naszym regionie i ludzi którzy potrafia sobie radzic w tych cięzkich czasach. Przecież to oczywiste, że własnie dzieki tym ludziom, którzy zostali wyróznieni chociaz w tak symboliczny sposób nasz region zyje i będzie sie rozwijał. Nauczmy sie wreszcie cieszyć z tego co mamy .... bo mamy tak niewiele
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nadzieja(2004-07-01)
 • NADZIEJA: Zostan sobie dla glupich! Co to za firma "ziemak" mozesz przekonac sie czytajac wypowiedzi jej klientow i pracownikow na stronie paslek.com. Zlodziej, przekret i naciagacz! Wzor przedsiebiorczosci!? WZOR IDIOTYZMU JURY!
 • Lucyna - z Kris Marem to już przesadziłaś!!! To ma być lider!!! Kobito sięgasz dna!!!!
 • Niważne kto, ważne że kolesie no i bankiecik?!?
 • DO INFORMACJI !!!Pamiętajmy, że ABB Zamech Gazpetro Sp. z o.o. utrzymała (czytaj: nie sprzedała się) SŁOWO "Zamech" w nazwie, która wybitnie kojarzy się z Elblagiem i wiele znaczy na świecie. Podobnie ABB Zamech Marine.
 • ziemak , kris mar- to nie wszystko co najlepsze. Pani Lucyno została jeszcze firma ROFAMES z dworca PKP.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech(2004-11-12)
Reklama