UWAGA!

Teraz ja - Ser szwajcarski na Zatorzu

 Elbląg, Ser szwajcarski na Zatorzu

Na portElu pojawia się ostatnio sporo uwag odnośnie stanu dróg w naszym mieście. Chciałbym, na podstawie zdjęć, pokazać, jak wygląda droga dojazdowa do wieżowców na osiedlu Zatorze.

Szczerze, to brak mi pomysłu, jak nazwać ten odcinek drogi? Dziur jest tyle, że można by im nadać osobne imiona. Droga przy studzienkach jest pozarywana, dziury w asfalcie do 10 cm. Od wiosny nic się w tym temacie nie zmieniło.
       Może w końcu władze, które za to odpowiadają, zareagują i dołożą starań, aby mieszkańcom milej wracało się do własnego domu. Serdecznie proszę, nie czekajmy z tym do zimy. Niech jakiś walec to w końcu wyrówna.
      

 


      
      

Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 3
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.2 5 22

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • dziury w mieście, w którym drogami zarządza pani nomen omen Dziurdź:)))))
 • Przecież na zdjęciach dobrze widać że droga była naprawiana metodą "załamy te duże, małe zostawimy aż urosną" i takie sa tego wyniki
 • jadę sobie dziurą a tu nagle asfalt
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  srututu(2010-09-14)
 • To Ja Ci napiszę tak: Na mojej ulicy (ulica osiedlowa) na długości 40 metrów było 6 wielkich dziur. Nikt ich nie robił przez długi długi czas. Pewnego pięknego słonecznego dnia zjawili się drogowcy. Nie wierzyłem w to, ale to była jednak prawda!! Patrzę, zaczynają oczyszczać dziury i będą zalewać. Pojechałem do pracy. Wracam i co widzę? # dziury załatane(najmniejsze) a 3 największe zostały. Przydałby tu się jakiś morał, ale myślę, że jest on krótki i wszystkich dobrze znany. .. :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Atlantic(2010-09-14)
 • a kiedy zrobicie browarna, przeciez to horror nie droga, ruszcie tymi tępymi głowami, jak bedzie zrobiona browarna to rozladuje to korki na miescie w godzinach szczytu, jest to przeciez rownloegla ulica do glownej dąbka i robotniczej, nikt tamtedy nie jedzie bo kazdemu szkoda zawieszenia. Ja nie bede czekal na drogi w tym chorym kraju, i kupuje sobie SUV-a
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kaligula(2010-09-14)
 • to idź pan i pani do parku Kajki tam masz dziury o głębokości 15/20 cm. jedna od drugiej w odległości 5 cm. że albo jedziesz parkiem albo nie jedziesz wcale bo szkoda amortyzatorów, wahaczy, przegubów, drążków itkurd.
 • lepiej zapłacić za uszkodzony samochód niż załatać dziurę. Zarządca zapłaci bardzo chętnie. ..
 • ja proponuje postawic mur oddzielajacy zatorze od reszty miasta
 • Zgadzam się z tym by na Zatorzu i jeszcze na Łęczyckiej postawić wysokie mury oddzielające od miasta. Zrobić im tam getto
 • w polsce nigdy nie bedzie dobrych drog dopoki rzadzi nami kler i zlodzieje politycy
 • A czemu w tej jednej dziurze widać pręt? Co oni tą drogę z żelbetu robili?
 • Co jak co ale w Polsce nigdy studzienek nie potrafią porządnie zrobić. .. Albo wystają, albo się zapadają, albo kruszy się asfalt dookoła. .. Szkoda słów. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  grezur(2010-09-14)
Reklama