UWAGA!

Sięgnij po laury - ruszają prestiżowe konkursy regionalne

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił kolejne edycje konkursów: o Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości oraz na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur.

Konkurs „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” odbywa się już po raz dziewiąty. Zarząd Województwa oraz Komitet Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości zapraszają do udziału w nim mikroprzedsiębiorstwa i przedsiębiorstwa oraz organizacje publiczne i edukacyjne prowadzące działalność na terenie województwa warmińsko-mazurskiego od minimum 3 lat.
     Nagrody w postaci statuetek i wyróżnień przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.
     - Laureatami Konkursu zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów i Komitetu Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. – Chcemy
     jednocześnie docenić przedsiębiorstwa, organizacje publiczne i edukacyjne, które uzyskały Certyfikaty Systemów Zarządzania, m.in. zgodne z normami ISO 9000, 14000 oraz 18000 i w procesie oceny konkursowej będziemy preferować właśnie te podmioty.
     Z kolei po raz piąty odbędzie się Konkurs na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. Jego współorganizatorami są „Edytor” sp. z o.o. oraz Polskie Radio Olsztyn.
     - Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym i krajowym – zaznacza marszałek Jacek Protas. – Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i wśród mieszkańców naszego województwa, którzy poszukują najlepszych produktów regionalnych.
     Zgłoszenia należy przesyłać do 15 maja 2009 roku.
     Więcej informacji o konkursach w tym formularze zgłoszeniowe i regulaminy dostępne są na stronie www.warmia.mazury.pl w zakładce „Jakość i Znaki Regionalne”.
oprac. A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama