UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawdź aktualne oferty pracy

2014-06-27
Aktualizowany 2014-06-27 10:10
 
Elbląg, Sprawdź aktualne oferty pracy

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne (również dla osób niezarejestrowanych w PUP):
       Asystent sprzedawcy, bankier, broker ubezpieczeniowy, dekarz-blacharz, diagnosta samochodowy z uprawnieniami, doradca finansowy, doradca klienta, elektromechanik, elektronik utrzymania ruchu, główny księgowy, kaletnik, kasjer walutowy, kelner/kucharz, kierowca betonowozu (oferta dla niepełnosprawnych), kierowca C+E, kierownik produkcji (branża meblarska), konsultant telefoniczny, kontroler jakości, krojczy, kucharz, lakiernik, lakiernik meblowy, majster (meblarstwo), majster budowlany/brygadzista, majster tapicerni, mechanik napraw autobusów, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik utrzymania ruchu (produkcja narzędzi), mechanik/elektromechanik pojazdów samochodowych, monter okien PCV, monter urządzeń i instalacji powietrznych, monter urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, nauczyciel języka niemieckiego, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel przedmiotów budowlanych, opiekun klienta, piekarz, pomoc kuchenna, pracownik budowlany, pracownik do maszyn pralniczych, pracownik działu handlowego, pracownik ochrony, pracownik ochrony (dla niepełnosprawnych-miejsce pracy Krynica Morska), pracownik produkcji stolarka PCV, prasowaczka, przedstawiciel handlowy, robotnik budowlany, rzeźnik, specjalista ds. marketingu i sprzedaży, specjalista ds. finansowo księgowych, sprzedawca w branży mięsnej, sprzedawca (1/2 etatu), sprzedawca w lombardzie, stolarz, szlifierz/polarnik, szwaczka krawiectwo lekkie, tapicer meblowy, technik serwisu, tokarz w metalu.
      
       Oferty dla osób zarejestrowanych w PUP:

       Fryzjer, kierowca samochodu ciężarowego TIR, konsultant do spraw telemarketingu (dla osób niepełnosprawnych), kucharz, magazynier sprzedawca, operator elektrodrążarki, pilarz/frezer elewacji wentylowych, przedstawiciel handlowy, szwaczka, pracownik ochrony.
      
       Oferty stażu do 6 miesięcy finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego:

       Agent ubezpieczeniowy, dyspozytor radio taxi, opiekun, specjalista ds. sprzedaży deweloperskiej, sprzedawca, pracownik magazynowy, pomoc kucharza.
      
       Oferty stażu do 12 miesięcy finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego:
       Kosmetyczka.
      
       Oferty stażu do 6 miesięcy finansowane z Funduszy Pracy lub Rezerwy Ministra:
       Stolarz meblowy.
      
       Oferty stażu do 12 miesięcy finansowane z Funduszy Pracy lub Rezerwy Ministra:
       Fryzjer, operator koparki jednonaczyniowej, opiekun lub pracownik socjalny, pracownik administracyjno biurowy, pracownik techniczny na budowie, sprzedawca, kelner, pomoc kuchenna, pokojowa, kelner recepcjonista, kosmetyczka recepcjonistka SPA.
      
informacja nadesłana przez PUP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Od dwóch lat czytam oferty pracy i od dwóch lat są to te same oferty. Przykładem może być oferta - broker ubezpieczeniowy. Czas najwyższy zaktualizować te oferty a nie gromadzić się po rogach i plotkować.
  • żeby zaktualizować oferty trzeba je mieć. .. .a te oferty które są to wiadomo że o kant tyłka obić ludzie co pójdą tam pracować to popracują miesiąc bo albo kasa nie taka, albo wykorzystywanie i atmosfera do bani. .. w Elblągu brak pracodawców to i spodziewać się niema czego.
  • szlifierz /polarnik ? a co bedzie szlifował lód na Anterktydzie ? ----- chyba chodzi o polernika :)
  • Elbląscy pracodawcy są, ale wielu z nich to straszni kombinatorzy. Albo umowy śmieciowe, albo okrojone etaty a pracuje się ponad etatowo a pieniążki? Grosze. ..
Reklama