UWAGA!

Sprzedawca domów

2013-10-14
14:00
 

„Dobry sprzedawca potrafi sprzedać dzbanek wody nad brzegiem jeziora lub zachęci do zakupu parasola w słoneczny, bezchmurny dzień. Ważne jednak, żeby wzbudzał zaufanie klienta. Bez niego, nawet w deszcz, parasola nie sprzeda”.

Jarosław Kraiński, właściciel BPN Biura Pośrednictwa Nieruchomości to sprzedawca, który zawodową sprzedażą domów zajmuje się prawie 20 lat. Przez ten okres przez „jego ręce” przewinęło się kilkaset domów na terenie Elbląga i najbliższych okolic. Swój sukces osiągnął dzięki olbrzymiej wytrwałości, dobranemu i profesjonalnemu zespołowi licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, wie że sprzedaż to praca wymagająca wielu umiejętności, determinacji i ciągłego poszukiwania. To zawodowy pośrednik w obrocie nieruchomościami i jedyny sprzedawca domów w Elblągu, posiadający tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.
       Podczas swojej pracy posługuje się tezą, że „każdy dom posiada swoją duszę”. Nie ma dwóch domów identycznych, nawet jeżeli są wybudowane w podobnym okresie, są zbliżone architektonicznie, czy mają podobną lokalizację lub powierzchnię, to jednak każdy dom jest inny. Każdy dom wymaga indywidualnego podejścia, każdy dom ma swoją historię.

 

Jarosław Kraiński to lider na rynku nieruchomości nie tylko na rynku lokalnym, ale również w Polsce. Jako jeden z pierwszych w kraju wprowadził prezentacje nieruchomości oparte najpierw na wirtualnych spacerach, a w ostatnim czasie również za pomocą filmów o nieruchomości. Realizowany film to znaczne ułatwienie dla kontrahentów, uczestników transakcji. Klient zainteresowany nieruchomością przed jej prezentacją może wielokrotnie obejrzeć materiał, zapoznać się szczegółowo z ofertą i z każdym jej detalem. Nie da się tego zrobić podczas jednorazowej wizyty w nieruchomości, ilość informacji przekazywanych podczas prezentacji jest tak duża, że po kilku godzinach klient nie pamięta jak duży był salon, jakie było wyposażenie kuchni czy jaki był sposób ogrzewania nieruchomości. Właściciel natomiast unika przypadkowych wycieczek po swojej nieruchomości wie, że osoba zainteresowana obejrzała już nieruchomość podczas prezentacji filmowej, teraz jest potencjalnym klientem i przychodzi w konkretnym celu - negocjowania warunków transakcji. Ilość sprzedanych domów, jego wiedza o rynku to również olbrzymia baza informacji o cenach i uwarunkowaniach transakcji. Profesjonalny sprzedawca domów wie jak odpowiednio wycenić nieruchomość, jaki program przyjąć do jej obsługi oraz wie, co zrobić, by stać się lepszym od konkurencji.
      

Osoby zainteresowane współpracą w zakresie sprzedaży swojej nieruchomości zapraszamy na stronę www.bpn.nieruchomosci.pl lub pod nr telefonu 55 233 25 39.
       Bezpośredni kontakt z Jarosławem Kraińskim 601 658 100, email:
jaroslaw.krainski@bpn.nieruchomosci.pl.
      

      
-------- Reklama ---------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej