UWAGA!

Świąteczne prezenty? Tylko w Media Markt!

 

Do gwiazdki mamy jeszcze trzy tygodnie, niemniej jednak szał świątecznych zakupów zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też warto pomyśleć o prezentach dla najbliższych już teraz. W sklepie Media Markt przy ul. Płk. Dąbka 152 w Elblągu znajdziesz idealny prezent świąteczny na każdą kieszeń.

W tej chwili trudno jest powiedzieć, co będzie cieszyło się największym zainteresowaniem w tym roku, niemniej jednak w poprzednich latach wymarzonym prezentem dla dzieci i młodzieży były m.in. tablety, telefony, konsole do gier oraz laptopy.
      
       Panie i panowie z pewnością znajdą atrakcyjne prezenty dla całej rodziny, jak i przyjaciół. Wybór produktów jest naprawdę szeroki: od płyt z muzyką i filmami po najbardziej zaawansowane technologie.
      
       Zadowolone z zakupów będą także osoby dbające o swój wygląd. Dla mężczyzn przygotowano bogatą ofertę urządzeń takich jak golarki i strzyżarki, Panie zaś będą mogły wybrać dla siebie coś pośród całej gamy urządzeń do pielęgnacji. Hitem tego roku są depilatory laserowe. W Media Markt nie brakuje również sprzętu gospodarstwa domowego : pralek, lodówek, zmywarek, urządzeń do gotowania i pieczenia.
      
       Bardzo atrakcyjnie prezentuje się oferta odkurzaczy automatycznych, nazywanych robotami do sprzątania.
       Warto zwrócić uwagę, iż w Media Markt można zakupić sprzęt firmy Apple – dostępne są telefony, komputery stacjonarne, jak i przenośne.

 


       - We współczesnym świecie ciężko jest obejść się bez nowych technologii i właśnie tego typu urządzenia cieszą się największym powodzeniem wśród prezentów pod choinkę, niezależnie od wieku obdarowanego. Sparowanie telefonu z głośnikiem bezprzewodowym czy oglądanie świata z lotu ptaka za pomocą drona nie jest już problemem – zapewnia Monika Kosińska, Kierownik Działu Multimedia w Media Markt Elbląg.
      
       Media Markt oferuje nie tylko najwyższej jakości urządzenia, ale również kompletne rozwiązania dla klientów. Dzięki współpracy z Orange można podpisać umowę na Internet mobilny i stacjonarny lub telefonię komórkową oraz uzyskać dodatkowo prezent w postaci kart podarunkowych o wartości nawet do 1000 zł na dowolne zakupy w sieci Media Markt.
      
       W Media Markt można podpisać również umowę na telewizję NC+, dzięki czemu wykorzysta się w pełni właściwości nowych telewizorów i uzyska się rewelacyjną jakość obrazu i szeroki wybór kanałów.
      
       Zapraszamy serdecznie do Media Markt.
      
      

----- Reklama -----
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej