UWAGA!

Świąteczne Spotkania Elblążan. Zaproszenie dla Wystawców

 Świąteczne Spotkania Elblążan. Zaproszenie dla Wystawców

Świąteczne Spotkania Elblążan to cykliczna impreza odbywająca się w weekend poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. W ramach Spotkań odbywa się jarmark świąteczny z bogatą częścią artystyczną oraz Wigilia dla elblążan. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń od wystawców, którzy chcą wziąć udział w jarmarku. Zapraszamy!

W tym roku spotkania świąteczne odbędą się 14 i 15 grudnia (sobota, niedziela) w godz. 12-19 na ulicach Starego Miasta w Elblągu. Wszystkich zainteresowanych wystawców, którzy chcą wziąć udział w jarmarku bożonarodzeniowym prosimy o odesłanie formularza wystawcy do dnia 6.12.2013 r. (piątek), po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
      
       Jak co roku udział w jarmarku jest bezpłatny, jednakże w tym roku dostęp do prądu, jak i do kramów, namiotów, stołów jest bardzo ograniczony. W związku z tym zapraszamy wystawców, którzy posiadają własne namioty i są samowystarczalni.
       Miasto zdecydowało się, w miarę swoich możliwości, zapewnić dostęp do prądu wszystkim uczestnikom jarmarku tak, jak miało to miejsce do tej pory.

      
       Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i odesłanie formularza wystawcy.
      
       Gorąco zachęcamy do uważnego przeczytania regulaminu jarmarku, gdzie znajdziecie Państwo odpowiedź na większość pytań w kwestiach organizacyjnych.
       W każdej dodatkowej sprawie zawsze z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.
      

       Osoba odpowiedzialna za obsługę wystawców:
       Leszek Linkowski
       tel. 55 239 31 55
       leszek.linkowski@umelblag.pl

      
       ---art. sponsorowany---
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie