UWAGA!

Szkoła dla praktyków

 Elbląg, Szkoła dla praktyków

W Elbląskiej Izbie Przemysłowo - Handlowej rozpoczął się dziś cykl szkoleń dla szefów i pracowników małych i średnich przedsiębiorstw z miasta i powiatu.

Warsztaty organizuje Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego, która zdobyła na ten cel pieniądze z programu promocji zatrudnienia i rozwoju zasobów ludzkich finansowanego przez unijny fundusz Phare.
     Przedsiębiorcy i wydelegowani przez nich pracownicy będą uczyć się, jak zdobywać środki pomocowe, zarządzać firmą, prowadzić negocjacje, zdobywać certyfikaty jakości. Na zajęciach mowa będzie także o etyce w biznesie i logistyce.
     - Tematy zajęć wybrali sami zainteresowani - mówi kierowniczka działającej w Elblągu Akademii Beata Chrościcka. - Wysyłaliśmy do pracodawców ankiety, w których były propozycje licznych tematów i okazało się, że właśnie tymi zainteresowanie było największe.
     Za pieniądze z Phare 2001 Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego w najbliższych miesiącach przeprowadzi podobne szkolenia w całym województwie warmińsko – mazurskim. Sesje odbywać się będą w Braniewie, Lidzbarku Warmińskim, Węgorzewie, Ełku, Giżycku i Olsztynie. Beata Chrościcka podkreśla, że zainteresowanie szkoleniami jest ze strony małych i średnich firm z naszego regionu duże.
     - Jest też na pewno związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej i pojawieniem się całej armii nowych przepisów - uważa Chrościcka.
     Ze szkoleń, jakie odbędą się w całym województwie, skorzysta prawie 600 przedsiębiorców i pracowników.
     
     Zobacz także: "Gorące tematy"
AJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A juści, że skorzysta, a juści. Coby się ino urodziło, jakie choć małe dzieło, z tej nauki. Nie urodzi, nie urodzi - władcy nie pozwolą - toć chyba wiedzą lepiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2004-07-26)
 • Po co się szkolić i tak najlepiej wie Jaśnie Nam Panujący w Ratuszu.
 • Ciekawa jestem jakie zdanie o szkoleniu będą mieli przedsiębiorcy, bo poziom szkoleń w szumnie zwanej Pomorskiej Akademii, jak słychać, jest sprawą drugorzędną.
 • Ty @??? życzę Ci abyś miał taki poziom życia , na jkim poziomie robi szkolenia Pomorska Akademia. Zapewniam cIĘ, że będziesz wówczas bardzo szczęśliwym człowiekiem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tomasz-były kursant(2004-11-17)
Reklama