UWAGA!

Szkoła za pasem

2014-08-11
07:00
Szkoła za pasem

Koniec wakacji to najczęściej okres gorączkowego kompletowania szkolnej wyprawki. Aby uniknąć pośpiechu i stresu związanych z zakupami w ostatniej chwili, E.Leclerc zachęca do wybrania się na zakupy już teraz. W sklepach E.Leclerc na terenie całej Polski ruszyła akcja „Witaj szkoło”, w ramach której klienci będą mogli kupić wszystkie niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Modne i funkcjonalne plecaki, zabawne piórniki, kredki, długopisy, bloki rysunkowe farby i wiele innych będą mogli nabyć klienci sklepu E.Leclerc w atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Witaj, szkoło!”. Bogaty wybór artykułów szkolnych pozwoli zrobić wszystkie potrzebne zakupy w jednym miejscu. Wśród oferowanych produktów są m. in. zeszyty, bloki, artykuły piśmiennicze, przybory do malowania, linijki, cyrkle, nożyczki, papiery kolorowe, bibuły, plasteliny, tablice, artykuły biurowe, papier ksero, książki, a nawet meble – wszystko, co może być potrzebne uczniowi przed rozpoczęciem roku szkolnego.
      
       Wyjątkową ofertę przygotowała Wiodąca Marka, której E.Leclerc jest wyłącznym dystrybutorem. Wiodąca Marka to gwarancja najwyższej jakości produktów dostarczanych przez francuskich eksporterów i naszych rodzimych producentów, a wśród artykułów: farby, kredki, wielobarwne flamastry, mazaki, długopisy, ołówki, plasteliny, pióra wieczne, modeliny, markery, temperówki, linijki, ekierki, cyrkle, zeszyty, bloki rysunkowe, papiery kolorowe i wiele innych. Wygodne i proste w użytkowaniu, bajecznie kolorowe akcesoria zachwycą każde dziecko!
      
       Natomiast dla wielbicieli bohaterów bajek Disneya przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są aż 43 markowe tablety. Promocja potrwa do 31 sierpnia.
      
       Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.e-leclerc.net.pl.
      
      
Leclerc Elbląg
       ul. Żeromskiego 2
        
***
E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo już od 1995 roku, sieć super i hipermarketów, nie jest wielkim koncernem, tylko stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców. E.Leclerc to znak firmowy, pod którym zrzeszeni są niezależni handlowcy, właściciele przedsiębiorstw zarządzanych w autonomiczny sposób. Każdy sklep to odrębny podmiot - mała firma, robiąca wiele dla lokalnego rynku i płacąca podatki w kraju, w którym działa. E.Leclerc jest stowarzyszeniem przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju zawodowym i równocześnie na wspieraniu społeczności lokalnych. W roku 2012 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2771 milionów złotych, czyli aż o 4,6% więcej w stosunku do roku poprzedniego. Sieć E.Leclerc została laureatem prestiżowej nagrody branży retail i FMCG, Retailer of the Year 2011 oraz Retailer of the Year 2012 w kategorii Hipermarket. Obecnie zatrudnia 6200 pracowników w 40 sklepach znajdujących się w 36 miastach na terenie 15 województw. Wszystkie sklepy marki Billa zakupione w 2010 roku od Rewe Group są obecnie niezależnie działającymi spółkami zarządzanymi przez polskich przedsiębiorców.

       ----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej