UWAGA!

Szkolenia dla bezrobotnych

Młodzieżowy Klub Pracy zaprasza absolwentów i bezrobotną młodzież na zajęcia przygotowujące do wejścia na rynek pracy. W programie szkolenia przewidziano m.in. okraślenie umiejętności i predyspozycji zawodowych, autoprezentację, przygotowanie do odbywania rozmów kwalifikacyjnych, pisanie życiorysów i listów motywacyjnych.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 232 68 19 lub 232 53 51.
     - Należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu - wyjaśnia Anna Kaznocha, Lider Klubu Pracy. - Kiedy zbierze się przynajmniej sześciu chętnych wówczas będziemy się kontaktować ze wszystkimi po kolei i ustalimy termin rozpoczęcia zajęć.
     Szkolenie jest bezpłatne i trwa około 20-30 godzin (codziennie od poniedziałku do piątku po 2-3 godziny).
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A co robi szkoła jak absolwent nie potrafi tego co proponuje mu się na kursach dla absolwentów? Czy resort edukacji to przechowalnia bagażu? Przedszkole dla młodocianych? Przez 12 lat edukacji, młody człowiek, nie potrafi napisać podania i życiorysu? Okraślić swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych, nie potrafi się zaprezentować, jest nieprzygotowany do odbywania rozmów kwalifikacyjnych, napisanie listu motywacyjnego sprawia mu kłopot? Jest w tym chyba trochę racji, patrząc po wypowiedziach czytelników na portElu.pl...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-04-04)
 • 42% Polaków to wtórni analfabeci. Zaczynamy się analfabetyzować już na drugi dzień po ukończeniu szkoły. A może jeszcze wcześniej?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-04-04)
 • taki kurs to miejsce pracy i wyplaty dla prowadzacych, jesli nie ma pracodawcow sklonnych dac zatrudnienie moga sobie absolwenci ten kurs odpuscic
Reklama