UWAGA!

Szkolenie w ZUS: ulgi w spłacie należności

 Elbląg, Szkolenie w ZUS: ulgi w spłacie należności
fot. AD (arch. portEl.pl)

We wtorek, 12 kwietnia o godz. 10 w sali nr 234 (I piętro) przy ul. Mazurskiej 5 w Elblągu, odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie ulg w spłacie należności z tytułu składek.

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o rodzajach ulg udzielanych przez ZUS, pomocy publicznej, podstawowej dokumentacji  jaką należy złożyć, ubiegając się o ulgę w ZUS, korzyściach dla płatnika składek wynikających z udzielonej ulgi oraz jakie należności z tytułu składek mogą być objęte ulgą.
       Zapisy na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 55 641 36 73.
      
Agnieszka Cybulska, ZUS Oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • W końcu po ogłoszeniu wyroku SN, łaskawie ZUS rozkłada zaległości w spłacie należności. Do tej pory najczęściej zajmował konta firmom. Dobrze, że tak się stało i firmy mogą w ratach regulować swoje zobowiązania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  lukaszka1989(2016-03-23)
 • Lepiej dajcie pracownikom podwyżki bo za 1700 nie bedą ogarniać tego bajzlu. Jak kto nie wierzy niech się zwolni z biedry i przyjdzie do ZUS. czego oni tam nie wymagają, 3 jezyki, 2 fakultety, zostawanie za 10/h po godzinach, wszystko oczywiscie dla wizerunku ZUS czyli tzw. statystyki. Nerwice, wylewy, ataki serca - to wykaz chorób zawodowych w ZUS. Perspektyy rozwoju żadne, zły PR na zewnątrz, kreowanie dobrego wizerunku firmy w mediach nie leży w gestii rzeczników. Dementowanie złych opini na temat tej firmy nie leży w gestii zainteresowania dyrekcji (dlaczego ?). Wyścig szczórów za 1700 - neoliberalni się cieszą. Kiedy w końcu strajk pracowników ZUS. Poczta Polska już, ,buczy", też tyrają za niecałe 500 Euro. A Wy co ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  PrawdziwyKOD(2016-03-23)
 • do: PrawdziwyKOD Pracownicy ZUS nie mogą być wysoko wynagradzani bo: 1- nie wnoszą nic wartościowego do społeczeństwa 2- nie ponoszą osobistej odpowiedzialności za błędy (zawsze klient traci) 3- mają bierną postawę - robią tylko to co każe przełożony i to po najmniejszej lini oporu. 4- są "robotnikami biurowymi" z powtarzalną pracą. Nie muszą myśleć. Zero kreatywności. więc za co im płacić?, za wklepywanie cyferek do komputera, obsługę drukarki?
Reklama