UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tańsza benzyna na stacjach Lotos

 
Elbląg, Tańsza benzyna na stacjach Lotos
fot. AD

Kierowców wracających z urlopów lub planujących wyjazdy na ostatni weekend wakacji czeka na stacjach Lotosu przyjemna niespodzianka. Gdański koncern obniżył dziś ceny paliw na swoich stacjach poniżej „psychologicznej bariery” 5 złotych.

Od dzisiaj, od godziny 12, na wszystkich stacjach koncernu ceny paliw to 4,99 zł za litr benzyny bezołowiowej oraz 4,97 zł za litr oleju napędowego. Oznacza to obniżenie cen benzyny i oleju napędowego odpowiednio o 10 i 7 gr na litrze. Obniżka obowiązuje w całej sieci stacji koncernu włącznie ze stacjami Lotos Optima.
       Decyzja o obniżce została podjęta po gruntownej analizie sytuacji na rynku ropy oraz ocenie jej wpływu na działania koncernu. Cena paliwa na stacjach zależna jest bowiem m.in. od czynników makroekonomicznych: kosztu ropy naftowej, kursu złotego do dolara oraz ogólnego stanu gospodarki na świecie.
       Warto przypomnieć rzecz oczywistą, chociaż nie zawsze uświadamianą - każdy kierowca, który napełnia bak swojego samochodu, staje się częścią światowej gry na rynku ropy i finansów. Występują tam czynniki, na które nie mamy wpływu. Możemy natomiast pilnie śledzić wszystkie zmiany zachodzące na tych rynkach i przekazywać naszym klientom korzystne sygnały w postaci obniżki cen paliw.
       Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, Lotos szybko reaguje na potrzeby swoich klientów i całej gospodarki, utrzymując ceny paliw na najniższym, możliwym poziomie. To jest długofalowa polityka korporacji i zasada społecznej odpowiedzialności biznesu, która jest konsekwentnie stosowana.
      
Marcin Zachowicz, rzecznik prasowy Grupy Lotos S.A.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama