UWAGA!

Targi już po raz trzeci

38 firm oraz goście z miast partnerskich Elbląga uczestniczyć będą w III Targach Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Targi, rozpoczynające się 22 czerwca, organizuje elbląska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Stoiska, tak jak w poprzednich latach, usytuowane będą w Galerii El oraz na jej dziedzińcu. Chociaż do rozpoczęcia targów pozostały niecałe dwa tygodnie, wolnych miejsc wystawienniczych już nie ma. Na targach prezentować się będą firmy różnych branż: meblarskiej, stolarskiej, budowlanej oraz banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Będą też przedstawicielstwa firm krajowych. Goście z miast partnerskich Elbląga: Kaliningradu, niemieckiego Leer, litewskich Druskiennik czy angielskiego Trowbridge zaprezentują swoją ofertę turystyczną. W ubiegłym roku elbląskie targi odwiedziło około siedmiu tysięcy ludzi.
     - Dla przedsiębiorców targi są dobrą formą promocji - podkreśliła Lucyna Szmurło, prezes Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej - Zauważamy, że zdecydowana wiekszość firm, które już prezentowały się na poprzednich targach, czynią to ponownie. Z tego więc wniosek, że odnoszą korzyści.
     Tradycyjnie już, podczas targów ogłoszony zostanie konkurs na najładniejsze stoisko.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama