UWAGA!

Ulica Węgrowska w remoncie

 
Elbląg, Ulica Węgrowska w remoncie
fot. Witold Sadowski

Okres wakacji to czas kolejnych remontów. Tym razem przyszła kolej na ulicę Węgrowską, która wkrótce będzie jak nowa. Planuje się, że prace zostaną zakończone we wrześniu.

Obecnie remontowany jest przyuliczny chodnik. Departament Rozwoju Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego zapytany o koszta remontu informuje, że "Inwestorem remontu ulicy nie jest Gmina Miasto Elbląg i nie jesteśmy w stanie podać kosztów jej remontu. Inwestorem jest zaś Centrum Ogrody Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, która zgodnie z art. 16 ustawy z dnia 21 marca 1985 roku o drogach publicznych (Dz. U. z 2013 poz. 260 z późn. zm.) wprowadza zmiany w układzie komunikacyjnym obsługującym rozbudowę Centrum Handlowego Ogrody".
       Próbowaliśmy skontaktować się z inwestorem, który nie chciał ujawnić tego typu informacji. Zakończenie remontu ul. Węgrowskiej planowane jest na koniec września.
       - Przebudowa jest prowadzona z zapewnieniem ciągłości ruchu i ma celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i kierowców. Dziś uruchomiony zostanie prawoskręt i lewoskręt do CH Ogrody w ciągu ul. Dąbka. Z kolei do zimy planowane jest zakończenie przebudowy ul. Ogólnej - mówi Piotr Domański z biura prasowego inwestora.
      
dk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama