UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Umowa Alstomu z PG

 
Elbląg, Od lewej: Robert Butzke, wiceprezes Alstom Power, Jakub Radulski, prezes Alstom w Polsce oraz prof. dr hab. Jan Godlewski, prorektor ds. infrastruktury i organizacji Politechniki Gdańskiej.
Od lewej: Robert Butzke, wiceprezes Alstom Power, Jakub Radulski, prezes Alstom w Polsce oraz prof. dr hab. Jan Godlewski, prorektor ds. infrastruktury i organizacji Politechniki Gdańskiej.

Spółka Alstom Power podpisała porozumienie o współpracy naukowo-technicznej z Politechniką Gdańską.

Dziś (26 kwietnia) w Kołobrzegu, w ramach VII Międzynarodowej Konferencji Użytkowników Turbozespołów Parowych, spółka Alstom Power podpisała porozumienie o współpracy naukowo-technicznej z Politechniką Gdańską. Współpraca, obejmująca dziedziny takie, jak energetyka, inżynieria materiałowa, diagnostyka materiałów i urządzeń oraz ochrona środowiska, ma na celu unowocześnienie procesu dydaktycznego i procesu kształcenia przyszłych inżynierów. Dodatkowo w ramach porozumienia będą organizowane wspólne seminaria i konferencje, a także sesje naukowe, praktyki i staże dla studentów kierunków studiów związanych z obszarami współpracy.
       Alstom i Politechnika Gdańska będą też prowadzić wspólne prace naukowo-badawcze i współpracować w zakresie publikacji i wydawnictw naukowo-technicznych. Jednocześnie kadra inżynieryjno-techniczna Alstom będzie mogła korzystać ze szkoleń i studiów podyplomowych organizowanych przez Politechnikę Gdańską.
      
      
Anna Cembrzynska, Alstom Poland
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Miałem iść do PWSZ, ale widzę że chyba lepiej na polibude do gdańska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Irmisz(2012-04-26)
 • Kilka lat temu Alstom krzyczał że będzie brał ludzi z elbląskich szkół, ale teraz chyba już w Elblągu go nie ma
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Inexes(2012-04-26)
 • Mają widać rozeznanie, a gospodarka jest wymagająca, niech się nasza uczelnia jeszcze bardziej stara, by podnosić poprzeczkę, przeczytajcie najnowszy Magazyn Elbląski, ilu noblistów prowadzi wykłady n. p. w renomowanych uczelniach na świecie - jest jeszcze w EMPIKU !!!!!
 • Dobrze, że Alsot podpisuje umowę z nasza stolicą Województwa a nie z '' naszą '' stolicą w olsztynie :)
 • Chcielibyśmy mieć noblistów na naszych uczelniach, w Parku Technologicznym !!!!
 • Tak jak elblaski samorzad wspiera firme Alstom tak firma ALstom wspiera elblaskie uczelnie i wszystko co z Emblongiem zwiazane, nawet siedzibe do Warszawy przenieśli :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kukułas(2012-04-26)
 • @Irmisz Amerykę odkryłeś :)
 • A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze. Z dedykacją dla zarządu Alstom PL.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  job paradise(2012-04-27)
 • Za nasz Park Technologiczny trzeba się wziąć i ściągać inwestorów !!!!!
Reklama