UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Umowa na budowę stadionu rozwiązana

 
Elbląg, Umowa na budowę stadionu rozwiązana
fot. WS

Urząd Marszałkowski w Olsztynie poinformował o rozwiązaniu umowy na realizację projektu „Rozbudowa i przebudowa wielofunkcyjnego obiektu rekreacyjno-sportowego w Elblągu”, który obejmował budowę nowego stadionu piłkarskiego przy ul. Agrykola. Właśnie tego oczekiwał prezydent Elbląga Jerzy Wilk.

W komunikacie czytamy:
       W odpowiedzi na informacje prasowe, które ukazały się po konferencji Pana Prezydenta Jerzego Wilka w sprawie realizacji projektu pn. „Rozbudowa i przebudowa wielofunkcyjnego obiektu rekreacyjno-sportowego w Elblągu”, Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2007-2013 informuje, że projekt otrzymał wsparcie w wysokości 17 507 904 zł w wyniku zwiększenia kwoty dofinansowania w czerwcu 2012 roku.27 sierpnia 2013 roku beneficjent, czyli miasto Elbląg, pismem Prezydenta Jerzego Wilka przedłożył Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Warmińsko-Mazurskiego będącemu Instytucją Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Warmia i Mazur na lata 2007-2013, wniosek o rozwiązanie umowy, która w dniu 29 sierpnia 2013 została rozwiązana na zasadzie porozumienia stron.
       W związku z rozwiązaniem umowy i powstaniem oszczędności w Regionalnym Programie Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2007-2013 w kwocie około 16 838 000 zł , IZ RPO WiM przewiduje we wrześniu ogłoszenie konkursu w ramach poddziałania 2.1.3 Infrastruktura sportowo-rekreacyjna na podobnych zasadach jak w poprzednim konkursie. W otwartym konkursie będą mogły wziąć udział wszystkie zainteresowane jednostki samorządowe z województwa warmińsko-mazurskiego.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama