UWAGA!

W Dialogu łatwiej (ale nie w Elblągu)

Od 1 czerwca br. abonenci Dialogu zamieszkali w regionach telekomunikacyjnych: Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Zielona Góra i Wałbrzych mogą korzystać z połączeń międzymiastowych bez wykręcania prefiksu.

Sieć Dialogu automatycznie wybiera prefiks 1041, co pozwala abonentom uprościć sposób wybierania numeru rozmówcy zamieszkującego w innej strefie.
     Abonenci Dialogu mają również możliwość wybrania innego "operatora domyślnego”. Po złożeniu w Biurze Obsługi Klienta pisemnego zgłoszenia abonenci mogą wybierać połączenia międzystrefowe przez 0 i numer kierunkowy, a wybrany prefiks - inny niż 1041 - będzie dodawany automatycznie. Wniosek o zmianę jest bezpłatny.
     Wszystkie należności za połączenia międzystrefowe Telefonia Dialog będzie podawać na jednej fakturze. Wyszczególniony tam zostanie koszt połączeń zrealizowanych przez każdego z operatorów międzystrefowych.
     Dialog posiada obecnie 330 tysięcy abonentów w kraju, 45 tysięcy internautów. Tygodniowo do sieci przyłączanych jest do 6 tys. nowych abonentów.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A kiedy Dialog zacznie podłanczać nasze osiedle ( okolice Jaru)? Miało być w tym roku, a my czekamy i już chcielibyśmy, żeby coś ruszyło. Dlaczego inni mogą mieć, a nasza dzielnica -nie ?
 • Każdy obiecuje, a nic się nie dzieje!!!!!!!!!! Może za 100 lat, bo to Elbląg!
 • Piszący te informacje dziennikarz chyba nie był do końca poinformowany o co chodzi. Jestem abonentem elbląskiego Dialogu i w połączeniach międzymiastowych używam, zamiast prefiksu, następującego schematu połączeniowego, np. dzwoniąc do Gdańska: 00-058 i dalej numer abonenta. Połączenie to jest znacznie tańsze niż z procedurą prefiksu, o czym mało kto wie. W przypadku niektórych połączeń /zależy to chyba od rodzaju centrali/ nie słychać sygnału łączenia, ale połączenie jest gwarantowane. Radzę spróbować.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  M. Puchalski(2002-05-31)
 • Czy na łamach tej strony dowiemy się, kiedy podłączycie okolice JARU, miało to być na wiosnę 2002 r. i jeszcze nic się nie robi!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niecierpliwi(2002-06-03)
 • Chyba faktycznie nikt nie ma nic do powiedzenia! Chyba zrezygnujemy! A szkoda!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niecierpliwi(2002-06-03)
 • Okolice Jaru, czyli Zawada, Kamionka, Bielany?? Przecież wszędzie tam, jak i nad samym Jarem jest juz Dialog od ponad roku.
 • Chodzi nam o:- Łukasińskiego itp. Dzięki za sygnał !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niecierpliwi(2002-06-03)
 • A 3 bloki 209 na Krolewieckiej? Jest tam tylko dostep droga radiowa a chodziloby mi o cos normalnego... BOK na Rybackiej zaslania sie tajemnica handlowa, mila pani z infolinii odsyla do BOKu na Rybacka... Kolko sie zamyka a petla TePSy zaciska na szyi...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2002-06-03)
 • Nagle był: BUM na wyrażanie zgody, a teraz co? Zróbcie coś! Ile mamy czekać? Czy zrezygnowaliście z Elbląga?, a może nie będzie się opłacać?
 • Moja babcia specjalnie wstrzymała się z robotami w ogródku i co dalej? Czy są plany jakiś robót ul. Lukasińskiego? Proszę o odpowiedź Dziękuję z góry!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wnuczka(2002-06-03)
 • do M. Puchalskiego. Jestem abonentem Dialogu. Dzwonie kilkanascie razy dziennie (po 18) do Gdańska i okazalo sie na billingach, ze polaczenia przez 0-00 58 sa drozsze niz przez tradycyjne wybieranie 0-58 (tpsa). Czyli nie zawsze "trzy zera" sa oplacalne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elbinger(2002-06-04)
 • W związku z pojawiającymi się w Państwa Portalu głosami internatów, poddającymi krytyce opłacalność połączeń VOiP, Biuro Prasowe Telefonii Dialog SA wyjaśnia: Jest prawdą, że cennik usług VOiP jest w chwili obecnej tak skonstruowany, że w niektórych strefach czasowych (poza szczytem) połączenia konwencjonalne są tańsze. Taka sytuacja oraz jej krytyczna ocena przez czytelników Portalu zmusza do dwóch uwag : Po pierwsze – przeciągające się rozmowy z TP SA na temat punktów styku spowodowały, że Telefonia Dialog korzysta z pośrednictwa innych operatorów telekomunikacyjnych w realizacji połączeń międzystrefowych VOiP i ostateczna cena tych połączeń jest rezultatem tej sytuacji. Dialog ma na nią ograniczony wpływ. Po drugie – możliwość korzystania z technologii VOiP poszerzyła skalę dostępnych rozwiązań, praktycznie demonopolizując ten rodzaj usług. Abonent ma dzisiaj do wyboru kilka opcji, z których jedną jest VOiP. Dzisiaj jeszcze nie zawsze najtańszą – to fakt, ale przyczyny tego stanu rzeczy podaliśmy powyżej. W chwili ich ustąpienia wszyscy abonenci będą mogli w pełni korzystać z nieco limitowanej dzisiaj ulgi cenowej na ten rodzaj połączeń. Piotr Bielawski Dyrektor ds. Informacji Rzecznik Prasowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Piotr Bielawski(2002-06-13)
Reklama