UWAGA!

W Dialogu za darmo

Od trzech dni wszyscy nowi klienci "Dialogu" mogą skorzystać z promocji "Dni wolne z Dialogiem". Nowi abonenci sieci do końca roku nie będą płacili za rozmowy lokalne przeprowadzone w weekendy i w dni ustawowo wolne od pracy.

Nowa promocja Dialogu skierowana jest do osób, które podpiszą umowę z firmą od pierwszego sierpnia do 30 listopada br. (czas przyłączenia od chwili podpisana umowy wynosi około 3-4 tygodni). Osoby te do końca roku nie będą płaciły za połączenia lokalne w sieci Dialog w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy.
     W całym kraju z usług niezależnego operatora korzysta ponad 210 tys. abonentów. W dwa i pół roku od uruchomienia pierwszej centrali Dialog osiągnął pozycję trzeciego największego operatora telefonii stacjonarnej po TP S.A. i Netii.
     W regionie obejmującym dawne województwo elbląskie do sieci Dialog przyłączonych jest już blisko 23,5 tys. abonentów. W mieście zainstalowano także 105 budek telefonicznych działających na monety. Dialog objął swoim zasięgiem Kwidzyn, Malbork, Braniewo i Sztum, a z usług radiotelefonicznych korzystają mieszkańcy m.in. Nowego Stawu i okolicznych wiosek. Od niedawna telefony Dialogu dzwonią na największym osiedlu mieszkaniowym Elbląga – Zawadzie.
     Dialog obecny jest także we Wrocławiu (gdzie mieści się jego główna siedziba), Jeleniej Górze, Zielonej Górze, Bielsku Białej, Łodzi, Legnicy, Wałbrzychu i w 17 podwarszawskich gminach, gdzie planuje poważne inwestycje.
     Dużą atrakcja jest dostęp do sieci Internet proponowany przez niezależnego operatora – Dialog korzysta w tym przypadku z sieci Teleglobe we Frankfurcie.
     - Chodzi o zapewnienie internautom dobrej jakości i szybkości połączeń – powiedziała Magdalena Tarnas z dziełu public relations Dialogu we Wrocławiu.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Fajne ... :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sachmet(2001-08-03)
 • Jest to promocja. Niewątpliwie. Jak każda promocja, także i ta ma na celu zwiększenie zysków w dłuższym okresie. I ZNOWU NABIJAMY KSIĘDZU KASĘ! W końcu tajemnicą nie jest, że jednym z udziałowców TELEFONI LOKALNEJ DIALOG jest Episkopat Polski. Aby tak dalej! BRAWO! AMEN.
 • Ważne że mają szybki net. i tylko za 85zł za full. Lepszy Episkopat niż parszywa telekomuna. Precz z tp.sa ! to są złodzie przez duże Z.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dialogowiec(2001-08-03)
 • Są lepsi od TP.sa. Sama ilość abonentów jest dowodem 220.000 przez 4 lata działalności, to dobry wynik. W samym Elblągu jest prawie 20.000. U mnie 80% znajomych ma podłączony Dialog i są jak ja zadowoleni.
 • Ze strony Dialogu.Episkopad to niezły bajer,pewnie napisał to przykry pracownik tp.sa.. DIALOG do życia powołały dwa giganty polskiego biznesu: KGHM Polska Miedź S.A. - piąty na świecie producent miedzi oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - firma zarządzająca krajowym systemem elektroenergetycznym. Zarówno PSE S.A. jak i KGHM zanim zdecydowały się na inwestycje w telefonię stacjonarną dokonały wcześniej udanej próby działalności telekomunikacyjnej - obie spółki są bowiem akcjonariuszami konsorcjum Polkomtel S.A. - operatora sieci PLUS GSM. Korzystały także z doświadczenia zdobytego przez Cuprum 2000, niezależnego operatora telekomunikacyjnego utworzonego przez KGHM w 1993 roku, który otrzymał zezwolenie na świadczenie usług telekomunikacyjnych na terenie 3 gmin byłego województwa legnickiego: w Lubinie, Rudnej i Polkowicach. W ciągu kilku lat Cuprum 2000 osiągnęło 30% udział w rynku na swoim obszarze działania. Ten sukces zachęcił do rozpoczęcia działalności telekomunikacyjnej na większą skalę. 12 sierpnia 1997 roku KGHM, Dolnośląska Spółka Akcyjna, PSE, Tel-Energo oraz Cuprum 2000 utworzyły Telefonię Lokalną Spółkę Akcyjną, która rozpoczęła działalność pod handlową nazwą DIALOG
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  www.dialogok.pl(2001-08-03)
 • Dobry pomysł. Ja i tak chcę tam przejść, to tylko przyspieszy moj wybór. Ide od tej parszywej TP.SA. To są zdziercy i ich szmieszne promocje, można paść ze śmiechu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Niedługo Bez TP.SA ::---))(2001-08-03)
 • chcialem aby mnie podlaczyli do swojej sieci ale otrzymalem odpowiedz odmowna mimo, ze w moim bloku ludziska maja dialog... miesiecznie place tepsiarni ok. 600pln za telefon (lacznie z sdi). widac nie zalezy im na solidnych ;P klientach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elbinger(2001-08-03)
 • Dialog to mistrzostwo świata!!!
 • Wróżką nie jestem, ale sądzę że przyjdzie jeszcze czas, że zatęsknicie za TP S.A. którą gnoi się na każdym kroku. Tak. Bronię tą firmę bo jeszcze jest w polskich rękach i można coś w niej zmienić. Schemat prosty: ZASTĄPIĆ MONOPOLISTĘ DRUGIM. Patrz: koncerny naftowe - PKN Orlen i Rafineria Gdańska - jeden i ten sam "kucharz". I jakoś nikt nie protestuje jak ONI podnoszą ceny. Pozdrawiam i z wzajemnością. WpoprzeK
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WpoprzeK(2001-08-03)
 • Podobnie jak koledze "elbingerowi" mnie także odmówiono założenia Dialogu. Powodem był brak par telefonicznych. Byłem bardzo zaskoczony, poniewasz w moim bloku dialogowskie kable ma może z 5 osób, a w mojej klatce - nikt. Rachunki wciąż płace tepsie :( Mam jednak nadzieje, że dzięki Neti ich dochód drastycznie spadnie :) Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Adam Zaleski(2001-08-03)
 • Mogliby jeszcze tania założyć drugi numer do serwowania po sieci bo cienko zajmować ten domowy. Dobrze, że jest konkurencja na rynku a do sytuacji podobnej do tej z PKN Orlen nigdy nie dojdzie. Tepsa ma zbyt silną pozycję na rynku.
 • Dobrze, że jest konkurencja. Teraz Vectra wchodzi z ultraszybkim Internetem. I ma być na naszą kieszeń.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Julitta(2001-08-03)
Reklama